League of Legends

Huni ve MadLife, MSI 2018 Kore yayınında sunucu olarak yer alacak

Echo Fox’un yıldız üst koridoru Huni, OGN tarafından yapılacak MSI 2018 Kore yayınında sunucu olarak yer alacak. Başarılı oyuncu bu haberin yanı sıra turnuva hakkında da önemli açıklamalarda bulundu.

League of Legends sahnesinin en önemli turnuvalarından MSI, yarın başlıyor. Dünyanın dört bir köşesinden bölgelerinin en iyileri olan takımların katılacağı etkinlikte ülkemizi son şampiyon BAUSuperMassive temsil edecek. Büyük heyecana kısa bir süre kala NA LCS’in başarılı üst koridorlarından Huni’nin Kore League of Legends yayıncısı OGN’in Twitch kanalında sunuculuk yapacağı belli oldu. Inven’e konuşan Koreli yıldız, Team Liquid hakkında da tahminde bulundu.

NA LCS 2018 Bahar Mevsimi finalinde 100 Thieves’i mağlup ederek şampiyonluğa ulaşan Team Liquid’in en azından yarı finale kalma başarısı göstereceğini ifade eden Huni, NA LCS temsilcisinin takım olmayı başardığını dile getirdi. Ligde beklenmedik yenilgiler alan TL’nin MSI’da aynı sorunu yaşamayacağını ve kendinden güçsüz takımları rahatça geçeceğini söyleyen Huni, son olarak sunuculuk yapacağı için de heyecanlı olduğunu belirtti.

MSI 2018 Kore yayınında Huni ile Madlife’ın yanı sıra, Sangyoon ve Umti de konuk sunucu olarak görev alacak.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir