League of Legends

Hybrid Origen’den ayrıldı

Geçtiğimiz mevsim G2’de oynayan ve mevsim şampiyonluğu yaşayan Hybrid, kabus gibi geçen bir Yaz Mevsimi’nden sonra Origen’den ayrıldığını açıkladı. Oyuncu Twitter üzerinden yaptığı duyuru ile tekliflere açık olduğunu da belirtti.

G2 takımındaki performansı ile parlayan Hybrid, EU’nun en iyi destek oyuncularından birisi olarak gösteriliyordu. Kendisine karşı Braum her maç yasaklanan oyuncu, mevsim başındaki kadro takasında Forg1ven ile Origen takımına gitmiş, fakat bir türlü takıma katkı sağlayamamıştı. Twitter’daki açıklamasında geçtiğimiz mevsimi “hayal kırıklığı” olarak nitelendiren oyuncu, bu benzetmesinde oldukça haklı. 2015 Dünya Şampiyonası’nda harikalar yaratan Origen, bu mevsim sadece ligin son sıradaki takımı ROCCAT’i iki defa yenmeyi başardı. Ligden düşme turnuvasında Misfits’i ucu ucuna yenen Origen bir mevsim daha ligde mücadele hakkını kazanmıştı. 

Mevsim boyunca neredeyse sadece Braum ve Karma oynayan Hybrid, ligde destek oyuncuları arasında asist sıralamasında sondan ikinci olarak göze çarpıyor. Takımın kötü performansı ile beraber hiç etki yaratamayan yetenekli oyuncu, Origen’den ayrılan ilk isim oldu. 

Kadrosunda xPeke’nin ayrılışından sonra bir türlü istikrarı yakalayamayan Origen ise hala nişancı pozisyonuna oyuncu aramakta. Hybrid’in gelecek mevsim hangi takımda oynayacağı ise merakla bekleniyor.  

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir