League of Legends

Inero, Echo Fox’taki koç pozisyonundan ayrıldı

Riot Games

NA LCS’in zirvesinde yer alan Echo Fox’ta kadro değişikliği gerçekleşti. Yaklaşık bir yıldır takımın koç pozisyonunda yer alan Inero, bu rolden ayrıldığını açıkladı. 

Twitter üzerinden bir açıklama yapan koç, şu ifadeleri kullandı:

Echo Fox ile bu hafta sahnede yer almayacağım. Takıma ve organizasyona geçirdiğim zaman için çok teşekkür ediyorum. Bu takımın Worlds’e katılacağına dair inancım tam. Echo Fox’u dünyanın en iyi takımlarına karşı mücadele ederken izlemeyi iple çekiyorum. Oyunculara olan saygımdan dolayı bu mevsim herhangi bir NA LCS takımında yer almayacağım. Herkese destekleri için teşekkür ediyorum. Thomas’ın koç rolüne alışması için önümüzdeki iki ay takımda yer alacağım. Sonrasında önümdeki fırsatları değerlendireceğim.

Lige katıldıktan sonra beklenen performansı bir türlü sergileyemeyen FOX, franchise başlangıcıyla iddialı bir kadro oluşturmuş ve Huni, Dardoch ve Fenix gibi oyuncularla anlaşmıştı. Geçtiğimiz mevsim normal sezonu birinci olarak tamamlayan ekip, mevsim finallerinde bocalamış ve ligi üçüncü bitirmişti. 2018 Yaz Mevsimi’nde iyi performansını devam ettiren FOX, standart oynayabildiğinde herkesi yenebilecek potansiyele sahip. Takımın benimsediği hızlı oyunda koçun da önemli bir rolü bulunuyor. Yeni koçun FOX ile neler başarabileceğini hep beraber izleyip göreceğiz.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir