League of Legends

İyi huylu LoL oyuncuları ödülleri kapıyor

Eğer 2014 yılında oyun içinde olumlu bir tutum ve davranışlarda bulunduysanız, bu hafta içinde gizemli bir ödül alabilirsiniz.

Yılbaşı geçmiş olabilir, ama League of Legends’ın yapımcısı Riot ekibi, hediye dağıtmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde yapımcıların yayınladığı bir paylaşım, 2014’de olumlu davranışlar sergileyen oyunculara ödül olarak bedava eşyalar dağıtılacağı yönünde.

Riot Ekibi, “Önümüzdeki günlerde 2014’de olumlu bir tutum içinde olan Efsaneler Ligi Sihirdarlarına topluluğumuzun müthiş bir parçası oldukları için teşekkür maiyetinde bir klasik gizemli hediye vereceğiz.” dedi. Eğer sohbet yasağı, dereceli oyun yasağı, 14 günlük ban ya da süresiz ban almadıysanız, seviye 5’in üzerindeyseniz ve sahip olmadığınız en az 10 kostüm var ise, siz de bu talihliler listesindesiniz.

Ayrıca sadece Riot değil, başka oyun yapımcıları da hediye dağıtma girişimi içindeler. Bungie ekibi de son olarak belirttiği üzere Destiny oyuncularına bu hafta bir ara efsanevi bir hediye dağıtımında bulunacak.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir