League of Legends

Jin Air Greenwings kadrosu belli oldu

Jin Air Greenwings, yeni sezon için Lindarang, TaNa, Malrang, CheonGo, Stitch, Route ve Kellin’i renklerine bağladı.

Geçtiğimiz seneki kadrosundan Grace ve Nova hariç herkesi gönderen takım yeni kadrosunu duyurdu. Buna göre takım üst koridorda Lindarang ve Tana’yla mücadele edecek. Tana çaylak bir oyuncu. Daha önce Kore Yükselme Ligi’nde mücadele eden isim ilk kez LCK’de boy gösterecek. Takım as üst koridor olarak Lindarang’le oynayacak. Kariyerinde Afreeca Freecs, Rox Tigers ve Hanwha Life forması giyen oyuncu LCK’in tecrübeli üst koridorlarından. İki senedir ligde mücadele eden isim bölgenin yetenekli üst koridorları arasında gösteriliyor. Jin Air orman rolüne ise yakından tanıdığımız Malrang’ı getirdi. Ligimizde Royal Bandits formasıyla üst düzey bir performans gösteren Malrang geçtiğimiz sene ülkesine geri dönmüştü. Winners’la anlaşan oyuncu burada aradığını pek bulamadı. Kore Yükselme Ligi’nde mücadele eden ekip üst lige çıkmayı başaramadı. Malrang ise yetenekleriyle LCK takımlarından Jin Air Greenwings’le anlaşmayı başardı.

Takım orta koridor için geçen sene Justice’le değişmeli oynayan genç oyuncu Grace’le devam etme kararı aldı. Henüz 18 yaşında olan Grace mekanikleriyle üst seviye oyunlar yapabilen bir oyuncu. Grace’in yedeği olarak ise daha önce Kongdoo Masters forması giyen Cheongo getirildi. Cheongo da genç ve yetenekli bir orta koridor. Önümüzdeki sene forma şansı bulduğu takdirde potansiyelini gösterecektir. Jin Air nişancı pozisyonuna da Stitch ve Route’u getirdi. İki oyuncu da bize tanıdık isimler. Stitch bir süre Samsung Galaxy’de Ruler’ın yedeği olarak bulundu. Ardından G-Rex’le anlaşan oyuncu ön elemelerde Supermassive’e karşı kazanıp Worlds’e gitmeyi başardı. Takımın bir diğer nişancısı Dark Passage ve Galakticos’ta forma giyen Route oldu. APK Prince’ten büyük umutlarla ligimize gelen oyuncu burada pek isteneni verememişti. Dark Passage’dan Yükselme Ligi ekiplerinden Galakticos’a transfer olan oyuncu burada takımıyla playoffları üçüncü bitirmeyi başardı.

Son olarak destek rolü için Nova’yla sözleşme uzatan ekip çaylak Kellin’i de kadrosuna kattı. Kellin henüz ismi duyulmamış bir oyuncu. Daha önce bir takımla oynamamış olan Kellin ilk espor deneyimini LCK’de yaşayacak. Takımın hali hazırda oyuncusu olan Nova ise Wraith’ten sonra takıma dahil olmuş as destek oyuncusu. 21 yaşındaki isimin Stitch’le beraber yakalayacağı uyum zevkli koridor aşamaları izletebilir.

1 Yorum

1 Yorum

  1. erkan

    28 Kasım 2018 at 15:36

    malrang royal bandits değilde bjkde oynamamışmıydı ?

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir