League of Legends

League of Legends’a yeni bir oyun modu geliyor

Facebook hesabı üzerinden bir video yayınlayan Riot Games, League of Legends’a eklenecek yeni oyun moduyla ilgili ilk paylaşımı yapmış oldu.

Poro Kralı Efsanesi, URF, ARURF gibi oyuncuların ilgisini çeken modları belirli aralıklarla oyuna ekleyen Riot Games, şimdi de yalnızca Thresh’in oynandığı bir modu aktif hale getirmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz haftalarda ilk kez LoL severlerin hizmetine sunulan ve zevkli olmaması sebebiyle oldukça fazla tepki çeken HRSV oyun modunun ardından, şirket eğlenceli yeni bir mod ile kendini affettirmeyi planlıyor. HRSV’nin herhangi bir yenilik getirmemesi ve normal oyundan tek farkının rastgele gelen şampiyonlar olması sebebiyle bu modu oynamak oyuncular için bir anlam ifade etmediği gibi, sandık ve ustalık puanı avantajlarının olmayışı da modun eksik yanları olarak öne çıkıyor. Yayınlanan video’dan oldukça eğlenceli ve çekilmeli olacağı tahminlerini yapabileceğimiz bu yeni oyun modunda, anladığımız kadarıyla amaç rakip oyuncuları haritanın ortasında bulunan çukura çekip öldürmek.

Submit to infinity.

Posted by League of Legends on Monday, 17 April 2017

Ne zaman çıkacağı ve ismi henüz belli olmayan modun, tam olarak özelliklerini de Riot Games açıklama yaptığında öğrenebileceğiz. Video’nun sonunda göze çarpan bir başka şey, Sonsuz Karanlık Orianna ve Sonsuz Karanlık Kha’zix kostümlerinin önümüzdeki dönemlerde oyuna ekleneceği. Tüm gelişmeleri hızlı ve güvenilir bir biçimde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir