League of Legends

League of Legends’a üç yeni Pulsefire kostümü geliyor

Sosyal medya hesaplarından bir video paylaşan Riot Games, Caitlyn ve Ezreal’ın ardından Twisted Fate, Shen ve Riven’a da önümüzdeki günlerde Pulsefire kostümü geleceğini duyurdu.

Oynaması ücretsiz olan League of Legends, yapımcı şirketi Riot Games’e oyun içi kozmetik satışlarıyla para kazandırıyor. Normal kostümlerin yanı sıra destansı, efsanevi ve ihtişamlı kostümlerin de yer aldığı oyunda, en pahalı içerikleri ise ebedi kostümler oluşturuyor. Bilindiği gibi oyunun en havalı kostümlerinden olan Pulsefire Ezreal bu sınıfa giriyor ancak daha sonra çıkan Pulsefire Caitlyn efsanevi kostümler arasında kendine yer buluyor.

Yeni gelen kostümlerin hangi sınıfta yer alacağı belli değil. Yani Riot Games yeni Pulsefire Shen, Pulsefire Twisted Fate ve Pulsefire Riven kostümlerinin kaç RP’ye satılacağını henüz duyurmadı. Kostümlerin çıkış haberinin yayılmasıyla internet üzerinde de olumlu ve olumsuz binlerce yorum yapıldı. En büyük eleştiri neden halihazırda birçok kostümü bulunan Riven ve Twisted Fate gibi şampiyonlara yeni kostümlerin getirildiği ve tek kostümlü şampiyonlara yönelik bir hamle yapılmadığı yönünde. Örneğin oyuna eklenişinin üzerinden uzun bir zaman geçen Camille’in hala tek kostümü bulunuyor. Riot Games yetkililerinin buna verdiği cevap ise Camille’in mevcut kostümünün bu konsepte zaten yakın olduğu, aynı tarzda yeni bir kostüm çıkarmanın anlamsız olacağı yönünde oldu.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir