League of Legends

League of Legends’da 2015 dereceli sezonu sona yaklaşıyor

League of Legends’da bir sezonun daha sonuna yaklaştık, 2015 dereceli sezonu artık sona eriyor. Sezonun sona ermesiyle beraber birçok oyuncu da birbirinden farklı ödüllere sahip olacak.

Birçok etkinliğin, turnuvanın ve şampiyonluğun yaşandığı 2015 sezonunu geride bırakıyoruz. 10 Kasım’ı, 11  Kasım’a bağlayan gece dereceli sıra sıfırlanmış olacak. Yani lig atlama uğraşı içerisinde olan oyuncuların elini çabuk tutması gerekiyor. Yeni sezona merhaba demeden önce bizleri ne gibi ödüllerin beklediğini de öğrenmeden olmaz. Şimdi 2015 sezonundan kimler ne ödüller kazanıyor bir göz atalım;

  • Bronz Küme: Sihirdar simgesi
  • Gümüş Küme: Sihirdar simgesi, Profil çerçevesi görseli, Yükleme ekranı çerçevesi
  • Altın Küme ve üzeri: Sihirdar simgesi, Profil çerçevesi görseli, Yükleme ekranı çerçevesi, Davet ve arkadaşlık talebi özelliği, Şanlı Sivir

Takım ödülleri ise takımıyla beraber zafer kazanan oyunculara özel totem görünümü kazandırıyor. Puanlama sistemi ile hesaplanan bu ödülleri kazanmak için takımınız ile beraber Uğursuz Koruluk veya Sihirdar Vadisi’nde zafer alarak puan kazanıyorsunuz. Uğursuz Koruluk zaferleri 1 puan olurken Sihirdar Vadisi ise 3 puan. 20, 45 ve 75 puana ulaşarak en fazla 3 tane totem görünüme sahip olabiliyorsunuz.

Peki biz bu ödüllere ne zaman sahip olacağız? En geç 17 Kasım tarihinde oyuncular kazandığı ödüllere sahip olmuş olacak. Sivir’e sahip olmayıp Altın ve üzeri olan oyuncular ise Şanlı Sivir kostümüne şampiyon ile beraber sahip olacak.

League of Legends 2015 sezonu ile ilgili ödüller ve detaylar bu şekilde. Yeni sezonun gelmesini ise sabırsızlıkla bekliyoruz.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir