League of Legends

LOD, Dignitas’a transfer oldu

NA LCS’in yeni organizasyonlardan Dignitas, 2017 yılında mücadele edecek kadrosunu tamamladı. Daha önce Chaser ve Ssumday gibi sürpriz transferler yaparak iddiasını arttıran takım, son olaran Team EnVyUs’tan LOD’u transfer etti. 

2017 sezonunda NA LCS’in çok daha rekabetçi bir şekilde ilerleyeceğini söylemek mümkün. Sezon arası transfer dönemi NA için de oldukça hızlı geçerken, ligin yeni takımlarından Dignitas oldukça iyi bir kadro kuruyor. Apex’in NA LCS’teki yerini satın alan Philadelphia 76ers, takımı Dignitas olarak yeniden markalaştırmış ve akıllıca bir hamle gerçekleştirmişti. Orta koridorda Keane ve destek rolünde Xpecial ile devam edecek olan takım, üst koridor, orta koridor ve nişancı pozisyonlarına oldukça iyi transferler gerçekleştirdi.

Adı SKT ile de anılan Ssumday ile başarılı ormancı Chaser’ı transfer eden organizasyon, nişancı pozisyonuna da geçtiğimiz mevsimi NV’de geçiren LOD’u getirdi. NA LCS’teki yetenekli nişancılardan birisi olarak gösteren ve NV’de oynadığı süre boyunca kendisini geliştiren LOD, Dignitas’ta çok daha tecrübeli ve başarılı oyuncularla mücadele edecek. Üst koridor-orman-orta koridor odaklı oynamayı planlayan takımın daha az kaynak isteyen nişancı tercihinde bulunması da oldukça doğal. Takımın ana taşıyıcısı LOD olarak görülmese de, oyuncunun bu ortamda çok daha başarılı bir nişancı olacağını tahmin etmek zor değil. Bununla beraber oyuncunun Xpecial ile oynayacak olması da, deneyim açısından çok faydalı olacaktır.

Dignitas’ın NA LCS 2017 Bahar Mevsimi’nde mücadele edecek kadrosu şu şekilde:

  • Üst koridor: Ssumday
  • Orman: Chaser
  • Orta koridor: Keane
  • Nişancı: LOD
  • Destek: Xpecial
Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir