League of Legends

League of Legends’ta 8. sezon 16 Ocak’ta başlıyor

Birkaç aydır devam eden sezon öncesi dönemi son buluyor ve League of Legends’ta 8. sezon resmen 16 Ocak tarihinde başlıyor. 

Her yıl olduğu gibi 2017 yılı sonunda da League of Legends’ta önemli değişiklikler gerçekleşti. Rünlerin tamamıyla bedava olması ve yenilenmesi oyuncuları büyük miktarda ofansif tercihler yapmaya iterken suikastçılar ile belirli nişancılar bu yeni metada yüksek performans gösterdi. Seviye sınırının kalkmasıyla beraber oyun sonunda kazandığımız IP’ler de Mavi Öz’e dönüştü. Artık her oyun sonu Mavi Öz kazanmak yerine seviye atladığımızda kazandığımız kapsüllerden Mavi Öz elde edebiliyoruz.

Dereceli oynayan oyuncuların en çok merak ettiği şeylerden birisi de yeni sezonun ne zaman başlayacağıydı. Sezon öncesi dönemde oynanılan dereceli karşılaşmalar sonucunda kümemiz değişse de bu değişiklikler yeni sezondaki yerleştirme maçlarımıza doğrudan etki etmeyecek. Oynanılan maçlar ile oyuncuların sadece MMR’ı değişebilecek. 16 Ocak’ta ise 8.1 yaması oyuna gelecek ve oyuncular yeni sezonun ilk dereceli karşılaşmalarını oynayabilecek. Hatırlayacağınız üzere Sezon 7 ödülleri 7 Kasım haftasında oyuncuların hesabına yüklenmişti.

Biz de 5Mid olarak yeni sezonda tüm League of Legends oyuncularına bol şans diliyoruz.

1 Yorum

1 Yorum

  1. Kaan Öztürk

    10 Ocak 2018 at 06:52

    16 değil 10 olacak o

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir