League of Legends

League of Legends’da URF Modu 22 Nisan’da geliyor

Riot Games geçtiğimiz aylarda duyurusunu yaptığı Dönüşümlü Oyun Modu’nu bugün itibariyle devreye soktu.

Riot Games, zaman zaman aktif olan ve her oyuncunun oynamaktan büyük keyif aldığı özel oyun modlarını belirli aralıklarla devreye sokacağını daha önce açıklamıştı. Bu modlarda şampiyon ustalığının da aktif olacağı ve harf puanı elde ederek Hextech Sandığı, anahtar veya anahtar parçacığı kazanabileceğimiz bilgisi de ayrıca verilmişti.

Oyuncular arasında en çok merak edilen konuların başında ise URF Modu’nun ne zaman çıkacağı geliyordu. Dönüşümlü Oyun Modu’nun aktifleşmesiyle beraber çok merak edilen bu soru da bugün itibariyle yanıtlanmış oldu. Dönüşümlü Oyun Modu’nun takviminde ilk sırada Yükseliş Modu yer alıyor. Yükseliş Modu 8 ve 10 Nisan tarihleri arasında devrede olacak. Bunu takiben 15 ve 17 Nisan tarihleri arasında Poro Kralı Efsanesi Modu oyuna gelecek. En çok merak edilen URF Modu ise 22 ve 24 Nisan tarihlerinde oyundaki yerini almış olacak. Dönüşümlü Oyun Modu, 29 Nisan ve 1 Mayıs tarihleri arasında devreye girecek olan Altıda Altı modunun ardından noktalanmış olacak.

Etkinlik takvimini paylaşan Riot Games, oyuncuları heyecanlandıracak bir başka haber vermeyi de ihmal etmedi. Riot Games, Dönüşümlü Oyun Modu’nun popülerliğine göre daha uzun sürelere yaymak, modların sırasını veya sıradaki oyun modlarını değiştirmek gibi bazı denemeler yapabilme ihtimalinin olduğunu belirtti. Bu da oyunculardan gelecek olan olumlu geri dönüşlere göre bazı modların süresinin uzatılabileceğinin sinyallerini verdi. Özellikle de URF Modu’nun oyuncular arasında çok popüler olması ve sevilmesinden dolayı süresinin uzatılma ihtimalinin bir hayli yüksek olabileceğini söyleyebiliriz.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir