League of Legends

League of Legends’ın yeni şampiyonu Jhin olabilir

League of Legends camiası son günlerde Reddit kullanıcılarının Zed’in şampiyon sayfasında keşfettiği görseli tartışıyor. Zed’in ardından Garen, Sona ve Vi’de de aynı görsellerin bulunması, birçok spekülasyona neden oldu. Genel olarak iki iddia bulunmakta. İlki bu giflerin “deadeye” adında bir kostüm serisi olacağı konusunda yoğunlaşırken, ikinci iddia yeni şampiyon geleceğini, hatta bu şampiyonun adının Jhin olacağını söylüyor. Ejderha Terbiyecisi Tristana’nın çok kısa bir önce çıkması ve bu dört şampiyonun birbirleri ile hiçbir alakası olmaması, yeni şampiyonun Jhin olacağı iddialarını güçlendiriyor.

deadeye

Deadeye giflerinin heyecan yaratmak amaçlı paylaşıldığını belirtelim. Ve, genellikle bu çaptaki bir heyecan özel etkinlikler için yaratılıyor, bunlar; Sion güncellemesine benzer güncellemeler, 1350 RP kostüm setleri, yeni şampiyon ve efsanevi kostümler. Bu durum göz önüne alındığında muhtemel etkinliğin Ionia etkinliği, 1350+ kostüm seti, yeni şampiyon ya da efsanevi kostüm olduğunu söyleyelim. Sion’a benzer bir güncellemenin kısa bir süre önce Poppy’ye gelmiş olması, bu ihtimali ortadan kaldırıyor.

1350+ kostüm seti ve efsanevi kostüm ihtimalini kolaylıkla eleyebiliriz. Zira Riot Games’in son gelen Ejderha Terbiyecisi Tristana kostümü’nden sonra kısa bir süre içerisinde yeni kostüm yapması çok uzak bir ihtimal. Ionia etkinliği de muhtemel durmuyor zira Deadeye etiketli şampiyonlar olan Garen ve Vi’nin Ionia ile hiçbir alakası bulunmuyor. Geriye kalan en mantıklı seçenek ise yeni şampiyon olarak göze çarpıyor.

jhin

Dahası, Jinx, Vi, Ekko ve Gnar gibi şampiyonların tasarımcısı olan RiotGypsy, oyuna gelecek bir sonraki şampiyonun kendi tasarımı olduğunu söylemişti. Reddit’teki şampiyonların teaser konularında en yüksek oyu alan oyun RiotGypsy’den gelmesi de, Jhin’in oyundaki yeni karakter olacağı ihtimallerini güçlendiriyor.

Riot Games’ten henüz resmi bir açıklama gelmedi fakat yeni yılın ilk günlerinde Jhin’in duyurulması bekleniyor.

1 Yorum

1 Yorum

  1. 5 Solo

    30 Ocak 2016 at 12:23

    4

    Vİ yi öldürdü Çünkü O Geride kalıp insanları kurtarmıştı adam öldürmeyi sanat görüyor yani bu zilean ın hastalığı ile başka bir hastalığın karışımı olabilir zilean da zamanda gidebilme hastalığı var ama oda ruh hastası yani öldürmeyi tatlı biçimde görüyorlar.Lucianın Oğlu? Veya Zilean nın? Hangisi Veya Hiçbiri :D Gareni Neden Öldürdü Biliyormusunuz ? Zilean Demacia da yaşıyor zilean dan intikam almak istiyor olabilirmi? Ne Dersiniz? Belki Babası Zilean Onu Küçükken Dışarı Atmıştır? Demacia ya girmek içinde Gareni Öldürmüştür? Garenin Arkası Dönükken yani bence nöbetteyken vurup öldürmüştü. Ama adam ruh hastası olduğu için kendi gözünde garen bir ağaca dönüşmüş ve sonsuza kadar orada kalıcaktır. Ve Sıradaki Hedef Zilean mı? Yoksa Jarvan IV mü? Sona Nereli Tabiiki Yazamadığım İreyla [Nasıl Yazılıyosa artık].SOnayı dikkatle incelerken ses tellerinden vurmuş. Yani adam ya Sonayı Engel görmüş yada Sona İreyla lıdır diye? Neden İreyla lı diye öldürsinki ? Çünkü Bu Jhin irelia ile zilean nın çocuğu olabilir ? Sona İrelia ile Arkadaşmı? Ne dersiniz? Sonayı Engel Görüp Vurmuştur Belki? Zed e geldi sıra ? Zedde Gölgelere Teslim Olmuş Bir Ruh Hastası Manyak Olduğu İçin Belki İlerde Jhin in kendine düşman olduğunu gördü zed? Veya Zed Garenle Kankiydi? Yok O Olamaz İşte :D Belki Zed Jhin e saldırdı? Onu bilemedim ama zedin ölüm videosunda zedi kafasından vurmuştu ! O zaman Zedin içindeki gölge güçler ölmedi? Gölge Güçler Birisine Girip Lole Yeni Bir Karakter Gelebilir VE gölge güçler Jhin i Kendini Düşman Bulup Ezeli Rakip Olabilirler? hee Bide şu Vi Olayı Hani Vi ekko , jinx ve bilinmeyen bir kişinin yaşadığı olay varya? Orada vi arkada kalıp insanları kurtarmıştı Jhin de onlarlaydı! Ama Jhin Vi ye Sinirlendi Kendisi İçin Önemli Olmayan Ona Göre Salak Olan İnsanları Kurtarıyodu vi ve vi nin numarası VI yani 6 dır Jhin in siilahında IIII Yazar bu çetenin 4. üyesi olduğunu gösterir bence. Ekko XII yani 12. üyesi jinx ise X yani 10. üyesidir. bence bu çetede 15 kişi falan var ve bunun 4 kişisi lole eklendi ! Acaba Garen , Sona ve Zedde mi bu çeteden? ne dersiniz! O yüzdenmi onları öldürdü! Adam Suikastçi ! Hmm… Bu Yazıyı Okuyanlara sonsuz teşekkürler ! sizde düşüncelerinizi yazın ! MF Ecol Destan Yazdı!

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir