League of Legends

LoL’de yeni oyun modu: Yeraltı Kapışması

Son zamanlarda çıkardığı yeni şampiyonlar ve güncellemeler ile oyunculara daha keyifli bir oyun sunmak isteyen Riot Games bu sefer de yeni bir oyun modu çıkardı.

Bilgewater etkinlikleriyle beraber gelen Gangplank ve Miss Fortune güncellemesi ardından Aram değişmiş, Kasap Köprüsü adını almıştı ve bu haritada oyun oynayıp verilen görevleri yaparak sihirdar simgesi kazanılıyordu. Oyuna yeni gelen Yeraltı Kapışması modu ise Kasap Köprüsü’ne göre daha kapsamlı. Oyunun mantığı, skor, asist ve canavar öldürmeler ile kazanılan Altın Kraken’i kullanarak birbirinden farklı özellikleri olan bıçkın minyonlar satın almak ve yetenek, savunma ve saldırılarını güçlendirerek koridorda ilerlemelerini sağlamak. Eşyalar ise normal oyunda kullandığımız eşyalardan farklı, yani Yeraltı Kapışması modunun kendine ait özel eşyaları var.

Farklı bir oyun tarzı olan bu yeni modun detaylarını şuradan  öğrenebilirsiniz. Ayrıca Yeraltı Kapışması’nın kısıtlı bir süre oynanabilir olacağını da belirtelim. Yeni modun ne zaman kapatılacağı şimdilik bilinmiyor.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir