League of Legends

Mana Akışı Yüzüğü 8.7 yamasında güncelleniyor

Yeteneklerini sürekli kullanan şampiyonların sıklıkla tercih ettiği Mana Akışı Yüzüğü 8.7 yamasında baştan aşağıya güncelleniyor.

Geçtiğimiz gün yayınlanan PBE yama notlarına göre Büyücülük yolundaki önemli rünlerden Mana Akışı Yüzüğü değişecek. Şu anda 75 saniyede bir kullanılan ilk yeteneğin mana bedelini iade eden rün, eksik mana miktarının da %8’ini geri veriyordu. Güncellemenin ardından rünün özellikleri şu şekilde olacak:

–     Bir şampiyona yetenek tutturmak manayı 25 arttırır, bu etki 250 manaya kadar biriktirilebilir. 250 manaya ulaştıktan sonra rün her 5 saniyede eksik mana miktarının %1’ini geri verir. Bekleme süresi ise 15 saniye.

 

Riot Games’in orta koridordaki metayı mana eşyalarını güçlendirmesiyle popüler şampiyonların da çeşitlilik gösterdiğine şahit olmuştuk. Özellikle Tanrıça’nın Gözyaşı’na gelen güncelleme, birçok orta koridor şampiyonunun ilk bu eşyayla başlamasına sebep oldu. Yine aynı şekilde Mana Akışı Yüzüğü’nün güncellenmesi de birçok şampiyonu doğrudan etkileyecek. Rünün fazladan mana vermesi bir kenara, 5 saniyede eksik mana miktarını geri vermesi büyük bir değişiklik.

Şu anda zayıf olmasına rağmen mana yenilenmesi sebebiyle alınan rünün bundan sonra daha da popüler olacağına şüphe yok. Yük biriktirme süresinin de 15 saniye olması çok erkenden mana kullanan şampiyonların güçlenmesine neden olacaktır.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir