League of Legends

Misfits’in destek oyuncusu IgNar yeni bir takım arıyor

Riot Games

Worlds 2017’nin bitimiyle başlayan yaprak dökümünün parçalarından biri de başarılı destek oyuncusu IgNar olacak.

Misfits orta koridor oyuncusu PowerOfEvil ve IgNar’ın Twitch yayınlarından ve bu yayınlarda yaptıkları ayrılık imalarından bahsetmiştik. İşler başarılı destek oyuncusu için tam olarak böyle gelişti ve Donggeun “IgNar” Lee twitter üzerinden yaptığı açıklamada Misfits ile sözleşmesinin bittiğini ve yeni takımlardan tekliflere açık olduğunu belirtti.

Bu sezon Kore tekli dereceli sıralarında 15.’liğe kadar yükselen ve Worlds sahnesindeki harika performansıyla takımının çeyrek finale çıkmasında belki en büyük katkı sahibi isimlerden olan IgNar, takım bulmakta sorun yaşamayacağa benziyor. IgNar’ın attığı tweet başta sözleşmesi bitmek üzere olan her oyuncunun kendisi için yapılacak teklifleri görmek için yazdığı klasik tweetlerden gibi algılansa da, önceki haberimizden de takip edeceğimiz problemler ve Ignar’ın artık Misfits’te oynamak istememesinin kesin oluşu bu tweeti farklı yorumlamamızı sağlıyor.

Misfits hayranları iki oyuncunun ayrılığına üzülüyor olsa da, özellikle IgNar hayranları duruma seviniyor gibi. Oyuncunun bireysel yeteneği ile oynadığı takım arasında bir miktar farklılık olduğunu düşünen League of Legends topluluğu, IgNar’ı daha çok başarı elde edebileceği bir takımda görmekten mutluluk duyacak gibi.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir