League of Legends

Moon, FlyQuest’e transfer oldu

flickr.com/lolesports

NA LCS’in en yeni ekibi FlyQuest, eksik olan orman pozisyonuna Moon’u transfer etti. ESPN’in haberine göre böylelikle takımın kadrosu da tamamlandı. Farklı alternatiflere yönelen FlyQuest’in vize problemlerinden dolayı böyle bir tercihte bulunduğu da gelen bilgiler arasında. 

Liglerin başlamasına çok kısa bir süre kala takımlar da kadrolarını tamamlamaya başladı. Yapılan transferlerle fazlasıyla rekabetçi bir hal alan NA LCS, seyir zevki bakımından da daha heyecanlı bir hal aldı. NBA takımları ve sahiplerinin lige yatırım yapmasıyla büyük isimler NA LCS’e gelirken, kadrosu en çok merak edilen ekiplerden birisi de Cloud9 Challenger/FlyQuest’ti. 2016 Yaz Mevsimi sonunda NA LCS’e yükselmeyi başaran Cloud9 Challenger, Milwuakee Bucks’ın sahiplerinden Wesley Edens tarafından satın alınmıştı. Geçtiğimi gün yapılan yaptığımız haberde takımın FlyQuest olarak tekrar markalaşacağını duyurmuştuk. Takımın kadrosu ise C9C ekibindeki oyunculardan oluşuyor.

Cloud9 ile NA LCS’e katılarak ligi uzun bir süre domine eden oyunculardan oluşan FlyQuest, orman pozisyonuna ise Moon’u getirdi. NRG’de bir süre oynadıktan sonra takımdan gönderilen oyuncu, son olarak Team Liquid organizasyonunda oynamış, ağırlıklı olarak ise Akademi takımında forma giymişti. ESPN’in haberine göre FlyQuest ilk olarak üst koridordaki Balls’un kuzeni Andy “Chorong” Hoang ile anlaştı, fakat vize problemlerinden dolayı oyuncu ile sözleşme imzalayamadı. Kuzey Amerikalı bir ormancıyı transfer ederek ligdeki nadir yabancı oyuncusuz ekiplerden olan FlyQuest’in kadrosu şöyle şekillendi:

  • Üst koridor: Balls
  • Orman: Moon
  • Orta koridor: Hai
  • Nişancı: Altec
  • Destek: Lemonnation
Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir