League of Legends

SuperMassive, Rampage karşısında galip gelmeyi başardı

flickr.com/lolesports

MSI 2017 A grubunda Japon temsilcisi Rampage ile karşı karşıya gelen SuperMassive, rakibini mağlup ederek beşinci galibiyeti hanesine yazdırdı.

Turnuvada şimdiye kadarki en zorlu karşılaşmasını oynayan temsilcimiz SuperMassive, geriye düştüğü ve basit bireysel hatalar yaptığı mücadeleden makro oyundaki etkinliği sayesinde galip ayrılmayı başardı. Rakibin en tehlikeli ismi olan YutoriMoyasi’ye karşı oldukça fazla yasaklama yapan SUP, oyuncuyu Jhin almaya zorladı. Buna rağmen etkili bir performans gösteren Japon yıldız, alt koridor ikilimizi turnuva boyunca görmedikleri seviyede zorlamayı başardı. Özellikle Zyra tercih eden Dumbledoge’u deyim yerindeyse tilt eden ekip, yıldız destek oyuncumuzu en kötü maçlarından birini oynamaya zorladı. Ortada Ekko oynayan Naru’nun bireysel hataları ve yine daha önce değindiğimiz gibi alt koridordaki etkinlikle öne geçen Rampage, maça etkili başlamış oldu.

Ancak makro oyunu çok iyi oynayan ve objektiflere önem veren temsilcimiz, son bir takım savaşı yapıp galip ayrılmayı başarınca Nexus’a yöneldi. Rakipten yalnızca destek oyuncusu hayatta kalınca mücadeleyi bitirmekte zorlanmayan SuperMassive, böylece namağlup liderliğini sürdürdü. Günün son maçında Red Canids ile karşılaşacak temsilcimiz, galip gelmesi halinde TSM’in rakibi olacak.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir