League of Legends

Muscle, Dark Passage’a transfer oldu

Sezona 1907 Fenerbahçe formasıyla başlayan Muscle, mevsim bitişine yakın Dark Passage’a transfer oldu.

Crystal’ın playoff zamanı askerlik görevini yerine getirmek için takımdan bir süre ayrı kalacağı açıklandıktan sonra takımın akademi ormancısı Goliath’la maçlara çıkması bekleniyordu. Playofff potasında bulunan ekip özellikle Doğuş Üniversitesi Aurora’nın üstünde kalmayı başarabilirse normal sezonu ilk altıda bitirecek. Playofflarda ise ormancı sıkıntısı çekebilecek takım hem pozisyondaki derinliği arttırmak, hem de akademi takımının da kadrosunu güçlendirmek için Muscle’la anlaştı.

Aslında ligin eski ve tecrübeli oyuncularından Muscle, uzun süredir sahnede değildi. Deneyimli oyuncu ANT Gaming, BPI, Zone Esports, Number One ve P3P gibi takımlarda oynadı. Geçmişte ülkemizde espor henüz fazla duyulmamışken önemli takımlarda bulunan isim bu sezonun başında 1907 Fenerbahçe Akademi’yle anlaştığını duyurmuştu. Takım fena gitmese de bilinmeyen bir sebepten dolayı serbest oyuncu olduğunu açıklayan deneyimli ormancı Doğuş üniversitesi Aurora Akademi’yle anlaşmıştı. Burada formayı Kituruken’den kapamayan isim tek bir maça çıkmadan takımdan ayrıldı.

Crystal gibi deneyimli ve yetenekli bir oyuncunun yokluğunu doldurmak bir hayli zor olacaktır. Playofflara gelindiğinide maçlarda hangi ormancının oynayacağı henüz kesin değil. Süreç yaklaşırken yapılacak antrenmanlarda gösterilen performansa göre Goliath’ın mı yoksa Muscle’ın mı oynayacağı netleşecektir. Bunun yanında bir de Akademi Ligi’ndeki performanslar da var. Goliath şu zamana kadar başarılı bir grafik çizdi. Takımın tercihini tecrübeli Muscle’dan mı yoksa genç Goliath’tan yana mı kullanacağı önümüzdeki haftalarda kesinleşince Vadi’de göreceğiz.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir