League of Legends

NA LCS 2018 Bahar Mevsimi fikstürü belli oldu

Kuzey Amerika’da League of Legends heyecanı 21 Ocak Pazar günü başlıyor. İlk maç Team Liquid ile Team SoloMid arasında oynanacak.

2018 sezonu öncesi resmi transfer döneminin başlamasıyla tüm gözler NA LCS’e çevrildi. Franchising sisteminin gelmesiyle rekabetin iyice arttığı ligde birbirinden önemli transfer yapıldı. En çok dikkat çeken anlaşmaları ise şüphesiz Team Liquid yaptı. Üst koridora Impact‘i getiren ekip, bu sezon oyuncusuna tam 1 milyon dolar maaş verecek. Bunun yanında franchising başvurusu kabul edilmeyen Immortals’ın kadrosunu da bünyesine katan TL, as kadrosunun yanında güçlü de bir akademi takımı kurdu.

Kuzey Amerika’nın en başarılı takımlarından TSM ise güçlü rakibine cevap vermekte gecikmedi. Geçtiğimiz sezonun en dikkat çeken oyuncularının başında gelen MikeYeung‘u kadrosuna katan ekip, alt koridora da G2’dan Zven-Mithy‘yi getirdi. Bu haberlerin ardından izleyicilerin başlamasını heyecanla beklediği NA LCS, bu sezon 21 Ocak Pazar günü start alıyor. TSM-TL açılış maçının ardından ligin dört yeni takımı sahne alacak ve önce 100 Thieves – Optic Gaming, ardından da Clutch Gaming – Golden Guardians kozlarını paylaşacak. Fikstürün tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir