League of Legends

NRG eSports, Santorin ile yollarını ayırdı

TSM’de yıldızı parlayan başarılı ormancı Lucas “Santorin” Tao Kilmer Larsen, NRG eSports’tan ayrıldığını açıkladı.

Team SoloMid’de geçirilen rüya gibi sezonların ve birçok başarının ardından, 2015 Dünya Şampiyonası sonrası takımdan ayrılma kararı alan Santorin’in kariyeri düşüşe geçmişti. Daha sonra transfer olduğu Huma’da Holyphoenix ile başarılı bir sezon geçirirken, takımda çıkan yönetimsel sorunlar sebebiyle NA CS’de mücadele eden Ember’a gönderilen yıldız ormancı, burada da arzu ettiği başarıyı yakalayamadı ve NA LCS takımlarından NRG eSports’a transfer oldu. Geçtiğimiz sezondaki sürpriz başarısının ardından bu yıl düşüşe geçen takım, ligde tutunmayı başaramadı ve Santorin de Twitter üzerinden bir açıklama yaparak takımdan ayrıldığını ve gelecek tekliflere açık olduğunu belirtti.

Huma’da tekrar eski formuna dönüş sinyalleri veren oyuncu, yönetimsel problemlerin kurbanı oldu ve daha sonra bir türlü istediği duruma gelmeyi başaramadı. İlgili haberimize buradan ulaşabilirsiniz. Ember ile LCS’e çıkmayı başaramayan oyuncu, NRG ile de geçirdiği bir mevsimin ardından takımının ligden düşmesine engel olamadı. Ligi dört galibiyet ve on dört yenilgi ile tamamlayan NRG, Echo Fox ile yaptığı ligde kalma serisinden de 3-0 ile mağlup ayrıldı ve küme düştü.

Bu performansıyla LCS’te bir takımda oynaması zor gözüken Santorin’i ne gibi tekliflerin beklediğini ve kariyerinin nasıl şekilleneceğini bekleyip göreceğiz.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir