League of Legends

OyunHizmetleri E-Spor Kulübü’nün kadrosu belli oldu

Bu sezon Yükselme Ligi’nde mücadele edecek olan OyunHizmetleri E-Spor Kulübü’nün genç oyunculardan oluşan kadrosu açıklandı.

Bu mevsim oldukça çekişmeli geçmesi beklenen ve yıldız oyuncuların transferlerinin gerçekleştiği Yükselme Ligi’nde yer alacak takımlar yavaş yavaş kadrolarını açıklamaya başladı. Bu anlamda ilk olarak eski adıyla FMF Esports, yeni adıyla Victorious Ace’in anlaşmaya vardığı oyuncular belli oldu. Kadrosunda Atom, Taikki ve Avenuee gibi önemli isimlere yer veren ekip, iddialı olduğunu ispatladı. Ardından HWA Gaming’in, eski SuperMassive oyuncusu Achuu’yu renklerine bağladı ortaya çıktı.

Son olarak dün Türk espor sahnesi Beşiktaş kadrosunun açıklanmasıyla çalkalandı. İlk kez sitemiz üzerinden paylaşılan kadroda Dumbledoge, Flaxxish ve LongB gibi önemli isimler yer alıyor. Bugün ise Yükselme Ligi’nin bir diğer ekibi OyunHizmetleri E-Spor Kulübü’nün kadrosu belli oldu. Geçtiğimiz yıl ligden düşmekten kurtulamayan, hatta galibiyet dahi alamayan OHM, Açık Elemeler’deki başarısıyla tekrar YL’ye yükseldi. Koç pozisyonunu Ahmet “Gottingenli” Yılmaz’a emanet eden ekibin kadrosu şu şekilde:

  • Üst Koridor: Ali ”Aligân” Can
  • Orman: Luke “Phurion” Brammer
  • Orta Koridor: Jonathan “Backlund” Bäcklund
  • Nişancı: Fatih “Luger” Güven
  • Destek: Emin “Only35” Aydın
Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir