League of Legends

P3P eSports, 2017 kadrosunu tamamladı

Yükselme Ligi’nin iddialı ekiplerinden P3P eSports, boşta olan üst koridor pozisyonuna deneyimli oyuncu Truklax’ı transfer etti. Bu hamle ile P3P eSports’un 2017 Kış Mevsimi’nde Yükselme Ligi’nde mücadele edecek kadrosu da belli oldu. 

Ciddi bir yatırım ile Yükselme Ligi takımı kuran P3P eSports, son transferini de gerçekleştirdi. Gamer Suit’in League of Legends sahnesine adım atması ile kurulan takım, ilk hamle olarak geçtiğimiz mevsim Team Turquality’de oynayan LongB’yi transfer etmişti. Tecrübeli oyuncuyu kadroya katan takım, orman pozisyonuna ise TŞL’nin veteran oyuncularından Crystal’i getirmişti. Dark Passage ile birçok başarı yakalayan Crystal, ligimizin en iyi ormancılarından birisi olarak gösteriliyordu. Destek rolüne de yine LongB gibi TT’den ayrılan Kazze’yi getiren takım, dün de sürpriz bir transfer yaparak nişancı rolüne Vardags’ı getirmişti. 2015 Bahar ve Yaz Mevsimi’nde EU LCS ekiplerinden Unicorns of Love’da forma giyen Vardags, ligimize gelen en tecrübeli yabancı nişancılardan birisi oldu. Takım, boşta kalan üst koridor rolüne ise daha önce K1ck eSports’ta forma giyen Truklax’ı getirdi. Tecrübeli Portekizli, profesyonel kariyeri boyunca Oblivion ve For the Win eSports takımlarında da oynadı. Irelia gibi “bruiser” şampiyonlarda oldukça iyi olan Truklax’ın P3P eSports’ta nasıl bir performans sergileyeceğini hep beraber izleyeceğiz.

Kurduğu takım ile 2017 yılında Şampiyonluk Ligi’ne yükselme konusunda ne kadar ciddi olduğunu gösteren P3P eSports’un kadrosu su şekilde:

  • Üst koridor: Truklax
  • Orman: Crystal
  • Orta koridor: LongB
  • Nişancı: Vardags
  • Destek: Kazze
Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir