League of Legends

PANKY, Team AURORA’ya transfer oldu

flickr.com/lolespor

Yaz Mevsimi’ne iddialı girmeyi hedefleyen Team AURORA, geçtiğimiz sezon HWA Gaming forması giyen Uğur “PANKY” Taş’ı kadrosuna kattı.

Geçtiğimiz mevsime istediği gibi başlayamayan ancak daha sonra yapılan hamleler ile toparlanıp normal sezonu ikinci sırada bitiren ve playoff’larda yarı final oynama başarısı AURORA, Yaz Mevsimi’ne iyi bir başlangıç yapmayı hedefliyor. Bu anlamda orman pozisyonuna, daha önce KOO Tigers, Misfits, Giants ve Origen formaları giyen Wisdom’ı, orta koridora ise yine bir Koreli yıldız Cheong’u transfer etmişti. Yıldız oyuncularla dolu kadrosunun başına EU LCS tecrübesi olan bir başka Koreli SONSTAR’ı getiren ekip oldukça iddialı hamleler yapmıştı. Son olarak üst koridor için tanıdık bir isim ile anlaşan AURORA, bu pozisyonu önümüzdeki mevsim PANKY’ye emanet etme kararı aldı.

Kış Mevsimi’nde inişli bir çıkışlı performans gösteren ve önce beşincilik maçında Galakticos’a, ardından da yükselme maçında Çilekler’e mağlup olarak küme düşen HWA’da mücadele eden PANKY, iyi bir görüntü ortaya koymuştu.  Geçtiğimiz mevsim daha eski dönemlerdeki performansının üzerine çok şey koymuş gözüken PANKY, Yaz Mevsimi’nde AURORA’da Atom’dan boşalan üst koridor pozisyonunu dolduracak. Böylece alt koridorda Ruvelius – Zergsting ile yola devam edip, yukarı koridoru PANKY’ye emanet eden AURORA, orman ile orta koridor pozisyonlarına da Korelileri getirerek Yaz Mevsimi için kadrosunu tamamlamış oldu.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir