League of Legends

Pırıltı eşyalarının görsel efektleri değişiyor

League of Legends’ın resmi forumundaki gönderiye göre Pırıltı ve Pırıltı’nın üst eşyaları olan Lich Boğan, Üçlü Kuvvet ve Buzdoğan Eldiven’in görsel efektlerinde değişiklikler yapılması planlanıyor. Pırıltı eşyasının pasifi olan ve yetenek kullandıktan sonraki normal saldırısını güçlendiren Büyülükılıç’ın şampiyon üzerindeki görüntüsünde iyileştirmeler yapıldı.

Üçlü Kuvvet (Soldakiler eski efektler)

Lich Boğan (En soldaki eski efekt)

Buzdoğan Eldiven (En soldaki eski efekt)

9 yıllık League of Legends tarihinin en popüler eşyalarından olan Lich Boğan ve Üçlü Kuvvet’in hem ikonlarının hem de efektlerinin uzun süre boyunca görsel bakımdan modernlikten uzak kalması nedeniyle yenilenen efektler forumdaki oyuncuların beğenisini kazandı. Riot, her ne kadar sadece Üçlü Kuvvet için animasyon paylaşmış olsa da Parlama efekti her üç eşya için de geçerli durumda.

Bu değişiklikler kısa sürede tamamlanıp PBE sunucusundaki yerini alırsa 8.15 yamasında diğer sunuculura gelmesi bekleniyor. Sıradaki yeniliklerin Mahvolmuş Kralın Kılıcı’nın aktifindeki hareket hızı çalma efekti, Runaan’ın Kasırgası’nın pasifinden çıkan oklar ve İkiz Gölge’nin aktifiyle çağırılan hayaletler üzerinde yapılması bekleniyor.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir