League of Legends

PowerOfEvil free agent olduğunu açıkladı

2017 Yaz Mevsimi’nin yıldızlarından PowerOfEvil, bir yıldır formasını giydiği Misfits’ten ayrıldı ve takım aradığını duyurdu. Twitter üzerinden bir açıklama yapan oyuncunun NA takımlarından ciddi teklifler alması bekleniyor.

Attığı tweette hali hazırda takımlarla diyalog içerisinde olduğunu ve dün itibariyle resmi olarak free agent olduğunu söyleyen PowerOfEvil de tekrardan kendi bulan oyunculardan. LCS kariyerine Unicorns of Love’da başlayan POE, Avrupa’nın yeni nesil orta koridor yeteneklerinden birisi olarak gösteriliyor. UOL ile kendisine belirli bir karakter geliştiren ve meta dışı şampiyonları oynaması ile bilinen oyuncu, 2015 yılı sonunda Origen’e transfer olmuştu. 2016 sezonunu OG’de geçiren POE, burada adeta geriledi. Takımın ligden düşmesinden önce OG’den ayrılan oyuncu, 2017 sezonunda Misfits ile tekrar kendini buldu. Öncelikle Kakao, ardından Maxlore ile harika işler çıkaran POE, Worlds 2017’de de çok iyi bir performans sergiledi.

POE’nin hem NA hem de EU takımları ile görüştüğünü tekrar belirtmek gerekiyor. Tüm bunlara rağmen oyuncunun tekrar Misfits ile anlaşabilir. Fakat NA franchising’i ve oyuncunun daha önce paranın da önemli olduğundan bahsettiği açıklamaları göz önüne alındığında POE’yi önümüzdeki mevsim NA LCS’te izleme ihtimalimizin yüksek olduğunu söyleyebiliriz.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir