League of Legends

Pray, TSM’e yayıncı olarak katılabilir

Dünyadaki en iyi nişancılardan birisi olarak gösterilen Pray, ROX Tigers’tan ayrıldıktan sonraki planlarını açıkladı. Yayında TSM’in CEO’su Reginald ile Skype konuşması görülen Pray, organizasyona nişancı rolü için başvurmadığını, eğer takım bulamazsa yayıncılık düşündüğünü ve TSM ile bu konuyu konuştuğunu açıkladı.

LCK 2016 sezonu çekişmeli geçerken, sezon sonunda yaşananlar çok daha ilgi çekici bir hal almaya başladı. Büyük bir kadro değişimi geçiren takımların yanı sıra dağılan ekipler de oldu. Bu ekiplerden birisi olan ROX Tigers oyuncularının çoğu kendisine takım bulmayı başardı. Yıldız üst koridor oyuncusu Smeb KT’ye transfer olurken, yetenekli ormancı ise SK Telecom T1’in kadrosuna katıldı. Öte yandan Kuro hakkında herhangi bir bilgi bulunmazken Pray-Gorilla ikilisinin de bir takım bulması bekleniyordu.

Yayınlarında bir açıklama yapan Pray, Gorilla ile büyük ihtimalle farklı takımlarda olacağını, eğer takım bulamazsa yayın yapmayı planladığını duyurdu. Babası ile bu durumu konuştuğunu ve ailesinin de onayını aldığını söyleyen Pray, tıpkı Doublelift gibi profesyonel sahneye bir mevsim ara verebilir.

Reginald ile Skype yazışması görülen oyuncunun TSM için deneme sürecine girdiği hem Reddit’te hem de Inven’de çokça konuşulmuştu. TSM ile bunun yerine yayıncı anlaşması yapma ihtimali olan oyuncunun takım bulmaması halinde organizasyon ile anlaşması bekleniyor.

NA LCS’in en köklü ekiplerinden birisi olan Team SoloMid’de ise henüz nişancı pozisyonunda kimin oynayacağı bilinmiyor. IEM Oakland turnuvasına WildTurtle ile çıkan takımın farklı bir nişancı ile anlaşması bekleniyor.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir