League of Legends

Renegades, üst koridora Seraph’ı getirdi

Amerika LCS takımlarından Renegades, yedinci haftada üst koridor rolünde Seraph’ı oynatacağını duyurdu.

Ligde kötü bir sezon geçiren ve son sırada bulunan Renegades, kadrosunda değişiklik yapmaya devam ediyor. 2015 yılında Yükselme Ligi’nde çok başarılı bir performans ortaya koyarak LCS’e çıkan takımdan beklenti bir hayli yüksekti. Kadrosunda Crumbz ve Alex Ich gibi isimlerin yer alması takıma karşı olan beklentilerin artmasındaki en büyük sebepti. Lige kötü bir başlangıç yapan Renegades art arda aldığı yenilgiler ile son sıralara doğru geriledi. Takımdan ilk ayrılan isim destek Remilia olurken, büyük beklentilerle transfer edilen saldırı gücü taşıyıcısı Freeze de bir süre sonra yedeğe çekildi.

2015 yılında takım Renegades adı altında birleştiğinden beri üst koridor rolünde hep RF Legendary’i izledik. 2016 sezonuna geldiğimizde ise çaylak oyuncu her ne kadar gelecek vaat etse de performansı ile eksi not aldı. Bu olayın ardından takım içinde rotasyona gitmek isteyen Renegades, Team Dragon Knights’dan Flaresz’ı kiraladı. Dördüncü ve beşinci hafta görev alan Flaresz’dan da beklenilen performans elde edilemedi.

Yoluna tekrar RF Legendary ile devam eden takım son olarak da yine Team Dragon Knights ekibinden Seraph’ı kiraladı. 2014 yılında HotShotGG tarafından keşfedilen ve NaJin White Shield’dan transfer edilen Seraph, ilk önce CLG kadrosuna katıldı. Counter Logic Gaming o yıl play-offlara kalmasına rağmen Dünya Şampiyonası’na gitmeyi başaramadı. Bunun üzerine kadroda değişiklikler yapıldı ve Seraph da takımdan gönderilen oyuncular arasında yer aldı. 2015 yılından beri Team Dragon Knights’ın bir parçası olan Seraph’ın Amerika macerasının pek de iyi geçtiği söylenemez. Koreli oyuncu her ne kadar yetenekli olsa da son yıllarda potansiyelini tam anlamıyla gösterebilecek bir takım ile anlaşamadı.

Seraph, Amerika LCS’de bitmesine üç hafta kalan bahar mevsiminde muhtemelen bu süre boyunca Renegades’de as olarak oynayacak. Son sırada bulunan Renegades bu hamle ile kendisini küme düşme potasından kurtarabilecek mi hep beraber göreceğiz.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir