League of Legends

Revanche, NumberOne’dan olaylı ayrıldı

Hakan “Revanche” İşlek, yaptığı açıklama ile NumberOne Esports takımından ayrıldığını duyurdu.

Ligimizde birçok takımda görev alan Revanche, profesyonel oyuncu olarak istikrarı tam anlamıyla sağlayamamasının ardından koçluğa geçiş yapmıştı. Revanche’ın koç olarak ilk görev aldığı takım NR1 olurken, 2016 Bahar Mevsimi’nde normal sezonu sonuncu bitiren ekip ligden düşerek yoluna Yükselme Ligi’nde devam etmişti. Yeniden yapılanmaya giden NR1, oluşturduğu yeni kadroyla Yükselme Ligi’nin iddialı takımları arasında yer almış ve Revanche da bu süre boyunca takımda koçluk görevini üstlenen isim olmuştu.

Bugün yaptığı açıklama ile görevini bıraktığı bilgisini paylaşan Revanche, genel olarak yönetim kademesiyle yaşadığı problemleri ve kendisine haksızlık yapıldığını dile getirdi. Yönetim kademesinin oyun bilgisinin çok az olmasına rağmen her şeye karıştığını ve müdahale ettiğini belirten Revanche tüm bu nedenlerden ötürü NR1 takımındaki görevini bıraktığını açıkladı.

NumberOne Esports ise konu ile alakalı sert bir açıklama yaptı ve olay farklı boyutlara taşındı. Revanche’ın genel olarak sorumsuz ve umursamaz bir tavır takındığını belirten NR1 yönetimi, olayları kendi perspektifinden taraftarlarıyla paylaştı. Revanche’ın çok fazla yalan söylediğini, parasını alır almaz eğlence mekanlarına gittiğini ve arandığı zaman telefonunu kapattığı için ulaşılamadığını belirten NR1 yönetimi sert bir dille konu ile alakalı gerekli açıklamayı yapmış oldu.

Takımın açıklaması şu şekilde:

Bir takımla ilişiğini kesmeden diğer takımda ki arkadaşının iyi niyetinden faydalanarak yamanmak isteyen; Bugüne kadar kendini ispat edemediğini bu maksatla takıma geldiğini söyleyen 23 yaşında olmasına rağmen henüz kişiliği oturmamış bir kişi arıyorsanız o Revanche.

Takıma geldiği günden itibaren kendini evin içinde sersem tavuk gibi oradan oraya atan,hastalık uykusuzluk bahaneleri uyduran yüz kere söylemeden bir şey yapmayan,kendiliğinden yapması gerekenleri yapmayan,parayı aldığı gibi kendini eğlence mekanlarına kosan arandığında telefonuna bakmayan daha sonra telefonu kapatıp şarjım bitti bahanesi uyduran kafayı bulunca arkadaşımda kalacağım diyerek takımdaki diğer oyuncuya mesaj atarak takım yönetimini yok sayan birisini arıyorsanız işte o Revanche

Sözleşmeyi imzalamaya yanaşmayan, kendine güveni olmayan takıma extra bir katkısı olmayacağını ve başarısız olacağını anlayınca kaçan ,takım sahibine yalan söyleyen ve yalancı durumuna düşüren birisi kalkmış takıma laf ediyor

Yaptıklarını çocukluğuna vererek cevap bile yazmayacaktım ancak takım sayfasına gelen tepkileri görünce olayların tek taraflı olmadığını ve bu durumun takım marka değerine zarar vereceğini düşünerek cevap vermek zorunda kaldım

Olayları hiç bir zaman için tek taraflı değerlendirmeyiniz

Saygılarımla NumberOne Esports Yönetimi.

Hem Revanche hem de NumberOne Esports yönetimi olayları kendi açısından aktararak tepkilerini ortaya koydular. Şampiyonluk Ligi takımlarında bu şekilde problemlerin yaşandığına daha önce de şahit olmuştuk. Özellikle de NumberOne yönetiminin paylaştığı bilgiler ülkemizdeki e-Spor adına bir hayli üzücü oldu diyebiliriz.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir