League of Legends

Riot Games 10. yılın şerefine tüm oyunculara kostüm dağıtacak

Resmi olarak dünyanın en çok oynanan oyunu olan League of Legends’ın yapımcısı olan Riot Games, 10. yaşını kutlama şerefine tüm oyunculara kostüm dağıtacak. Geçtiğimiz etkinliklerde herhangi bir ceza alan oyunculara karşı eli açık davranmayan şirket, bu sefer tüm oyuncularına Riot Kayle kostümünü hediye edecek.

2009 yılında beta olarak yayınlanan ve yapımcıları tarafından dahi bu kadar büyük bir başarı edilmesi beklenilmeyen League of Legends, şu anda dünya üzerinde aylık 100 milyon kişi tarafından aktif olarak oynanmakta. Espor sektörünün öncüsü olan ve sektörün gelişmesine büyük katkılar sağlayan Riot Games de oyunun bu başarıya ulaşmasındaki en önemli etkenlerden birisi. Şirket, dün itibariyle 10. yaşını kutladı ve duygusal bir video yayınladı;

Gelelim Riot Games’in dağıtacağı ödüllere. Eğer son iki ay içerisinde en az bir oyun oynamışsanız (ARAM, özel oyun vs hepsi dahil) Riot Kayle kostümünü hediye olarak alacaksınız. Eğer şampiyon olarak Kayle’a sahip değilseniz ödüller arasında şampiyon da bulunacak. Eğer her ikisine de sahipseniz Riot Games size bir Gizemli Hediye yollayacak. Öyle ya da böyle, düşük bir ihtimal olsa dahi oyundaki tüm kostümlere sahipseniz de Gizemli Hediye’ye bedel RP miktarı hesabınıza yüklenecek.

Ayrıca Bonus IP Hafta Sonu da 16 Eylül 10.01-19 Eylül 09.59 tarihleri arasında geçerli olacak. Bu süre zarfında oynadığımız oyunlardan da, tekli veya grup karşılaşmaları göz önünde bulundurulmayarak iki kat IP kazanacağız.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir