League of Legends

Rogu Dark Passage’a transfer oldu

Beşiktaş.OyunHizmetleri’nin başarılı destek oyuncusu Rogu, ligin güçlü takımlarından Dark Passage’a transfer oldu. Rogu, ligden düşmesi kesinleşen Beşiktaş.OyunHizmetleri’nden ayrılan ilk oyuncu oldu.

Nispeten kötü bir mevsim geçiren Dark Passage ligi ikinci bitirme başarısını göstermişti. Mevsim başında 2016 Kış Mevsimi’nde takımda bulunan Arphan’ı gönderip yerine Un1tback’i transfer eden takım, nispeten iyi bir sinerji yakalamıştı. Mevsim başında Rogu ile ilgilendiği bilinen Dark Passage, Beşiktaş’ın oyuncuyu bırakmamasından dolayı bu transferden vazgeçmişti.

Beşiktaş.OyunHizmetleri takımında Ruvelius ile uzun bir süre alt koridorda mücadele eden Rogu, iyi mekaniklerinin yanı sıra oyun sezgisi bakımından da üst düzey bir destek oyuncusu olarak gösteriliyor. Son haftalarda Beşiktaş’taki takım içi problemlerin merkezinde duran oyuncunun takımda mutlu olmadığı da biliniyordu.

Dark Passage ise Rogu transferi ile mevsim finalleri öncesi bir kez daha kadrosunda değişikliğe gitti. Geçtiğimiz hafta orta koridordaki performans düşüklüğü nedeniyle Abaria ile yollarını ayıran organizasyon, EU CS’de de mücadele etmiş ve tecrübesi olan Caps’i kadrosuna katmıştı. Şu anda geçtiğimiz mevsimki kadrosundan sadece Elwind ve Zeitnot’u barındıran takım, farklı bir kimlikle mücadele ediyor. Makro oyunda halen çok güçlü olan DP’nin en büyük sıkıntısı oyuncular arasındaki koordinasyon. Son iki haftada iki oyuncusunu değiştiren takımın mevsim finalleri için henüz zamanı bulunuyor. Oyuncular aralarındaki sinerjiyi geliştirdiği takdirde takım TBF 2016’nın en büyük adaylarından birisi olacaktır.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir