League of Legends

Royal Bandits, son haftaya AURORA galibiyetiyle başladı

Şampiyonluk Ligi 2018 Kış Mevsimi’nin son haftasında AURORA ile karşı karşıya gelen Royal Bandits, rahat bir galibiyet alarak haftaya zafer ile başladı. 

Seçim  yasaklama ekranında RBE’nin destekte Dumble’ın imza şampiyonu Bard’a yöneldiğini, üst koridorda ise alan hakimiyeti yüksek Maokai’yi tercih ettiğini gördük. Öte yandan AUR ise üst koridorda Gnar, alt koridorda ise Xayah-Braum ile Vadi’ye indi.

Oyunun ilk dakikalarını AUR oldukça iyi geçirdi. İlk kanı kurduğu tuzak ile Naru’ya kazandıran ekip, 10. dakikayı 1k önde geçirdi. Maçın felakete döndüğü noktalardan birisi 10. dakikada AURORA’nın ejder girişimiydi. İki kişi Alev Ejderi almaya çalışan takım, burada hem objektifi çaldırdı hem de rakibine dört skor verdi. Maçın kontrolü de bir anda el değiştirdi. Orta koridorda 1v1 takas gerçekleşirken Panky ve alt koridor ikilisinin orta koridora rotasyonu takıma 14. dakikada kuleyi getirdi.

AURORA’nın bir kez daha Alev Ejderi’ni çaldırıp dört skor daha vermesi RBE’nin galibiyetini pekiştirir niteklikteydi. Keza Baron önündeki savaşta skorlar çıkaran RBE, güçlendirmeyi alarak orta koridordan maçı tamamladı.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir