League of Legends

Royal Bandits’in kadrosu belli oldu

Kış Mevsimi’nde Yükselme Ligi’ne çıkmayı başaramayan, ancak bu sezon Açık Elemeler’i geçerek amacına ulaşan Royal Bandits’in kadrosu belli oldu.

Yükselme Ligi Yaz Mevsimi’nde mücadele edecek olan takımların kadroları artık şekillenmeye başladı. Önümüzdeki yıl Şampiyonluk Ligi’nde yer alabilmek adına mücadele edecek olan takımlardan Beşiktaş, Galatasaray ve HWA Gaming’in yanında Açık Elemeler’den gelen üç ekip daha bulunuyor. Bunlardan Victorious Ace ve Oyunhizmetleri E-Spor Kulübü’nün kadrosunu daha önce paylaşmıştık. Şimdi ise sıra Royal Bandits’te. Kadrosunda tanıdık isimlere yer veren ekip, beş hafta sürecek çekişmede Şampiyonluk Ligi’nde çıkabilmek için mücadele verecek.

Orman rolünde önemli bir transfer gerçekleştiren Royal Bandits, bu pozisyona daha önce ülkemizde Dark Passage forması da giymiş olan Obvious’u getirdi. Son olarak EU CS Açık Elemeleri’nde mücadele eden Nerv forması giyen başarılı oyuncu, tecrübesiyle takım için oldukça faydalı olacaktır. Bir diğer dikkat çeken isim ise ANT ve Team Vulture takımlarından tanıdığımız, bir dönem adı Galatasaray ile de anılan Frox oldu. Royal Bandits’in Yükselme Ligi kadrosu şu şekilde:

  • Üst Koridor: Arda “Frox” Hazımoğlu , Quentin “Kazewa” Gourbeix
  • Orman: Dennis “Obvious” Sørensen
  • Orta Koridor: Mert “React” Gül
  • Nişancı:  Sedat “ESTHEEM” Yalçın
  • Destek: Berk “Farfecth” Badur
Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir