Kategoriler: League of LegendsLeague of Legends Haberleri

Schalke 04, 2018 sezonu kadrosunu duyurdu

2017 Yaz Mevsimi sonunda EU LCS’e yükselen Schalke 04, tüm kadrosunu duyurdu. Facebook üzerinden bir açıklama yapan takım, daha önce açıklanan Vizicsaczi ve Nukeduck ile beraber ormana Pridestalker’ı, desteğe ise Vander’ı transfer etti.

Transfer sezonu hızlı bir şekilde başlarken EU LCS’te kadrosunu tamamlayan ilk takım Schalke 04 oldu. 2017 Yaz Mevsimi’nde EU CS’yi kasıp kavuran ekip, yeni sezonda da oldukça iddialı bir kadro kurdu. CS’deki oyuncularından sadece Upset’i tutan S04, geri kalan pozisyonlar için ligin en elit oyuncularını transfer etti. İki defa LCS’e yükselmeye çalışmasına rağmen başarısızlığa uğrasa da kulüp espora küsmedi ve her defasında daha fazla odaklandı. Bu bağlılığın ödülü geçtiğimiz mevsim alan takım, 2018 için de oldukça iyi transferler gerçekleştirdi.

Takımın resmi kadrosu şu şekilde:

  • Üst koridor: Vizicsaczi
  • Orman: Pridestalker
  • Orta koridor: Nukeduck
  • Nişancı: Upset
  • Destek: Vander

OpTic’e gideceği konuşulan Vizicsaczi’yi kadrosuna katan, ardından ise Avrupa’nın en deneyimli orta koridorlarından Nukeduck’ı transfer eden takım, desteğe ise daha önce H2K, Roccat ve Vitality formaları giyen Vander’ı getirdi. Takım son olarak da ormana 2017 Yaz Mevsimi’nde Roccat’in en iyi oyuncusu olarak gösterilen Pridestalker’ı getirdi.

Zafer Zırhlı :League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.