League of Legends

SKT T1 kostümleri ve dönüş animasyonları belli oldu

feederninja.com

League of Legends 2016 Dünya Şampiyonası’nda kupaya uzanan SKT T1’in oyuncuları için çıkarılan kostümler ve dönüş animasyonları belli oldu.

Riot Games, turnuvalarında şampiyonluk yaşayan takımları, onlar adına çıkardığı kostümlerle onurlandırmaya devam ediyor. Daha önce TPA, SK Telecom T1 ve Samsung Galaxy takımları için şampiyonluk serisinde tercih edilen şampiyonlara göre kostümler çıkaran şirket, son Dünya Şampiyonası’nın galibi SKT’nin yeni kostüm ve dönüş animasyonlarını da oyuncularla paylaştı. Buna göre Ekko, Olaf, Zac, Syndra, Jhin ve Nami için tasarlanan yeni SKT kostümleri yolda. Bugün konuyla alakalı güzel bir video paylaşımı da yapan Riot Games, geri dönüş animasyonlarının oyuncuların hareketleriyle birlikte yapılışının videosunu yayınladı. İlgi çekici ve oldukça güzel olan video şu şekilde:

Geri dönüş animasyonlarını incelediğimizde en çok dikkatimizi çeken incelikler Wolf’un oynadığı Nami’nin animasyonun sonunda suşi çubuğuyla tutulup yukarı çekilmesi ve Bengi’nin Olaf’ının misclick yapan bir LoL oyuncusu gibi bilgisayar masasını yumruklaması olarak öne çıkıyor. Tüm bunların yanında SKT T1 koçu kkOma’nın “facepalm”ının da totem görünümü olarak oyuna eklenmesi sosyal medyada oldukça ilgi çekti. Yeni şampiyon kostümleri ve hangi oyuncu için çıkarıldığının sıralı listesi şu şekilde:

Ekko (Duke)

Zac ve Olaf (Blank ve Bengi)

Syndra (Faker)

Jhin (Bang)

Nami (Wolf)

Yeni SKT T1 kostümleri ve geri dönüşleri 7.13 yamasıyla birlikte oyundaki yerini alacak.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir