League of Legends

SoHwan ve Thal, Hanwha Life’a transfer oldu

Hanwha Life Esports, üst koridor rotasyonunu SoHwan ve Thal ile güçlendirdi.

Kontratlarının bitmesiyle Brook ve Lindarang ile yollarını ayırak Kore ekibi iki yeni isimle anlaştı. İlki 3 yıldır JinAir Greenwings formasıyla izlediğimiz SoHwan. Kontratının bitmesinin ardından takım arayışlarına giren başarılı oyuncu LCK kalibresinde deneyimli bir üst koridor. Kariyeri boyunca hep orta ve alt sıralarda mücadele etse de takımının başarılı gözüken isimlerinden biriydi. Tabi kariyerinin çok büyük bir yüzdesini JinAir’da geçiren oyuncunun bu başarısızlığı genel olarak takımla alakalı. Oyuncu çok büyük bir yetenek olmasa da LCK gibi bir ligde şampiyon olabilecek bir kadroyla da hiç oynamadı. Zaman zaman Ikssu ve TrAce’le değişmeli de oynayan oyuncu bu isimlerle birlikte de kendini geliştirme fırsatı yakaladı.

Thal ise adından Avrupa’da bahsettiren bir oyuncu olarak ortaya çıktı. Başta Kasing’in takımı olarak nitelendirilen Red Bulls’ta rakiplerini adeta yok eden oyuncu ismini bu şekilde duyurdu. Oyuncu kendisi adına başarılı geçen sezonun ardından dünyanın en büyük organizasyonlarından SK Telecom T1’la anlaştı. Ancak Thal’ın şanssızlığı mıdır bilinmez takım tarihinin en kötü senesini geçirdi. Worlds’e dahi kalamayan takımda sezon sonu 3 oyuncu hariç herkesle yollar ayrıldı. Belki de böyle büyük bir serüven öncesinde bir alışma süresi geçirmesi gereken oyuncu bu süreci Hanwha Life forması altında yaşayabilir.

Takım bu iki transferle üst koridor rotasyonunu tamamlamış oldu. Diğer koridorlarda Sangyoon, Lava ve Key’le sözleşme yenileyen takımın kadrosu da artık belli oldu.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir