League of Legends

BAUSuperMassive, destek pozisyonuna SnowFlower’ı transfer etti

Kurulduğu günden bu yana Şampiyonluk Ligi’nde hep üst sıraları zorlayan BAUSuperMassive’in merakla beklenen yeni desteği, aldığımız duyumlara göre Koreli SnowFlower olacak. 

2018 sezonu için radikal değişiklik kararı alan BAUSuperMassive, bir süredir devam eden 5 Türk düzenini bozup orta koridor ve destek pozisyonlarını Koreli yıldızlarla güçlendirdi. Yaz sonunda Naru ile yollarını ayıran SUP, orta koridora GBM’i getirmesinin ardından destek için de SnowFlower ile anlaştı.

BAUSuperMassive için destek rolü kurulduğu günden itibaren büyük bir önem arz etmişti. Uzun bir süre Dumbledoge ile Vadi’ye inen ekip, onun ayrılışının ardından bu pozisyona genç yetenek Tolerant’ı getirmiş fakat beklediği verimi alamamıştı. 2017 Yaz Mevsimi’nin son haftalarında Rogu transferi ile kendisini toparlayan ve mevsim finallerine kalan SUP’ta uyumsuz bir desteğin, Zeitnot’un performansını aşağı çektiğine sık sık tanık olmuştuk.

Yeni destek SnowFlower’ın ise ligimizde şu ana kadar yapılmış en büyük transferler arasına adını rahatlıkla yazdırdığını söyleyebiliriz. LCK 2017 Yaz Mevsimi’nde aktif olarak Jin Air Green Wings forması giyen oyuncu, 2015 yılından bu yana profesyonel kariyerini sürdürüyor. 20 yaşındaki SnowFlower, oyun yapmayı seven Alistar, Rakan ve Kennen gibi şampiyonlarda büyük farklar yaratabiliyor. Son takviyenin SUP’ta nasıl bir performans sergileyeceğini birlikte göreceğiz.

Son olarak BAUSuperMassive’in 2018 Kış Mevsimi kadrosu ise şu şekilde oluştu:

  • Üst koridor: Fabfabulous
  • Orman: Stomaged
  • Orta koridor: GBM
  • Nişancı: Zeitnot
  • Destek: SnowFlower
Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir