League of Legends

BAUSuperMassive üst üste 16. galibiyetini aldı

Süper haftanın son maçında BAUSuperMassive, DarkPasage.Dominos’u 30 dakika sonunda mağlup etmeyi başararak galibiyet serisini 16 maça çıkarttı.

Ligdeki dengeleri alt üst ederek liderliğini sürdüren BAUSuperMassive, beklentilerin altında kalmalarına rağmen kötü performans göstermeyen DarkPassage.Dominos’a karşı namağlup ünvanını koruma maçına çıktı. Seçim ve yasaklama ekranı metanın yazılı olmayan kurallarının dışına çıkılmadan geçildi. DarkPassage.Dominos maça Gnar, Skarner, Zoe, Caitlyn, Tahm Kench kompozisyonunu kurarak başladı. BAUSuperMassive ise Ornn, Sejuani, Gankplank ve Ezreal’ın yanına Lulu’yu tercih etti.

İlk dakikalar alt koridorda üstünlük alma çabalarıyla geçilse de tempo düşük gözüküyordu. Ta ki 5. dakikaya kadar. Önce Dark Passage cephesi KaKAO’nun yardımıyla rakibinin üstüne gitti, sıçra büyülerinin harcanmasına rağmen skor alınamayınca ibre BAUSuperMassive’e döndü. Fabulous’ın attığı Işınlan’ın ardından Stomaged de alt koridora yetişince, ilk kanı alan taraf BAUSuperMassive oldu. Ardından bir skor daha alsalar da, temkinli oluşuyla bilinen Zeitnot-SnowFlower ikilisinin birer kere yakalanmasıyla maça denge geldi.

30 dakika süren maçın orta ve geç safhasında BAUSuperMassive taşıyıcıları etkili rol oynadı. Neredeyse tüm skorların Zeitnot ve GBM’de kaldığı maçta, FabFabulous’ın harika oyunu göze çarptı. Zoe’nin durumu tersine çevirmek için elinden geleni yaptığı mücadelenin 20. dakikasından sonra yapılan küçük büyük tüm savaşları kazanan BAUSuperMassive, bir iki oyun bitirme denemesinin ardından son savaşı da kazanarak 16’da 16 yaptı.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir