League of Legends

TBF heyecanı başlıyor

League of Legends Türkiye sahnesinin en önemli etkinliği olan Türkiye Büyük Finali başlıyor. Playofflarda kıyasıya mücadele ettikten sonra Türkiye Büyük Finali’ne çıkmaya hak kazanan Beşiktaş eSports ve Dark Passage, bugün saat 14.00’da Ülker Arena’da karşı karşıya gelecek.

İki takımın da performans seviyeleri üst düzeyde iken, yarı finalde oynayamayan Nardeus’un finalde oynayacağı haberini dün gece yazmıştık. Yarı finalde takımın ihtiyacı olduğu kadar oyuna etki koyamayan Beşiktaş alt koridorunun bu maçta eski formuna dönmesi beklenirken, Naru’nun dönmesi ile performansları sezon boyunca hiç olmadığı kadar yüksek seviyeye çıkan Dark Passage’ın bu maçta da iyi performansını sürdüreceği tahmin edilmekte.

5 maçlık seri üzerinden oynanacak olan TBF’yi kazanan takım, sadece şampiyon olmakla kalmayıp WildCard turnuvasında da ülkemizi temsil etme hakkına sahip olacak.

Her iki takıma da başarılar dilerken, final karşılaşmasını lolespor.com adresinden canlı olarak takip edip, bu heyecana ortak olabilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir