League of Legends

Team AURORA, Kış Mevsimi’ndeki ilk galibiyetine ulaştı

2018 Kış Mevsimi’nde ilk iki gün galibiyet alamayan Team AURORA, HWA’yı güzel ve temiz bir oyun ile yenerek yeni sezondaki ilk zaferine ulaştı. AUR’da genel olarak tüm takım iyi oynasa da Wisdom ile Naru’nun yıldızlaştığını söyleyebiliriz.

AURORA için yeni sezon oldukça kötü başladı. İlk iki gün kötü performanslar ortaya koyan takımdan beklentiler çok daha yüksekti. Öte yandan HWA ise ilk gün aldığı galibiyet ile moral bulurken dünkü YouthCREW karşılaşmasını kaybetmişti. İki takım arasındaki mücadele oldukça gergin başladı. Daha ilk dakikadan çatışma arayan ekiplerin roaktif oynamaya çalışacağı belliydi. Wisdom’ın orta koridorda Naru’yu kamplaması yıldız orta koridora iki skor olarak döndü ve bu aslında AURORA’nın maçı kartopu etkisi ile kazanmasına yardımcı oldu.

Wisdom-Rogu ikilisinin koridorlara beraber baskın yapması da AUR’un harita baskısını arttırmasına yardımcı oldu. Kha’Zix’e adeta nefes aldırmayan AUR bunu  haritayı iyi bir şekilde totemleyerek gerçekleştirdi. HWA rakibini eli kolu bağlı bir şekilde izlemedi, tek başına dolaşan AUR oyuncularını ayıklamakta oldukça iyi bir iş çıkardı. Fakat Kha’Zix ne yazık ki takım savaşlarında Jarvan kadar çok iş yapamadı. Maçın kırılma anı ise Baron önündeki savaştı.  Burada Wisdom-Naru mükemmel bir şekilde koordine olarak HWA’yı Vadi’den silerken güçlendirmeyi alan ekip 33. dakikada maçı tamamladı ve ilk galibiyetine ulaştı.

HWA’da Vayne tercihi soru işaretlerine yol açtı. Naru ise kendisine Azir bırakılmaması gerektiğini bir kez daha hatırlattı.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir