League of Legends

Team AURORA Yaz Mevsimi’nde isim değişikliği yapmayacak

Fenerbahçe’nin satın aldığı Team Aurora başkanı Doğan Dirim, Twitter üzerinden yaptığı açıklama ile evrak işlerinin Yaz Mevsimi’ne yetişmediğini ve bir dönem daha Team Aurora adı altında mücadele göstereceklerini duyurdu.

Türkiye’nin en köklü futbol kulüplerinden olan Fenerbahçe, e-Spor sahnesine adım atarak Team Aurora’yı satın almıştı. Beşiktaş’tan sonra Fenerbahçe’nin de League of Legends takımı kurması ülkemizdeki e-Spor sektörünün gelişimi açısından oldukça önemli görülmekte. Aynı zamanda Fenerbahçe Kongre Üyesi olan Team Aurora sahibi Doğan Dirim ise, Twitter üzerinden yaptığı açıklama ile çok istenilmesine rağmen kongre tarihinin ertelenmesinden dolayı takımın bu mevsim de Team Aurora ismi altında mücadele edeceğini duyurdu.

2016 Kış Mevsimi’nde harika bir performans sergileyen takım, geçen mevsimki kadrosunu korudu ve ormancı pozisyonuna Crystal’ı getirdi. Kanani’den daha etkili bir oyuncu olan Crystal’ın uyumu ile beraber takımın Yaz Mevsimi’nde şampiyonluğun güçlü adaylarından birisi olacağını söylememiz mümkün. 

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir