League of Legends

Team Aurora’yı 3-0 ile geçen YouthCrew, Mevsim Finalleri’ni 3. sırada tamamladı

Royal Bandits’e 3-0 kaybetmesinin ardından üçüncülük için Team Aurora ile eşleşen YouthCrew, rakibini 3-0 ile geçerek Mevsim Finalleri’ni 3. sırada tamamladı.

Normal sezona iyi başlayamamasına rağmen Mevsim Finalleri’ne yaklaşılırken durumunu toparlayan YouthCrew, Şampiyonluk Ligi Elemeleri oynayıp ligde kalan rakibini 3-0 ile geçti. YouthCrew normal sezonu 4. sırada tamamlayıp çeyrek finalde Dark Passage.Dominos ile eşleşmişti. DP’yi rahat geçmelerine rağmen Royal Bandits karşısında varlık gösteremeyen ekip, güçlü rakibi Team Aurora karşısında da rahat bir performans sergiledi.

Ligimizin önde gelen nişancılarından Madness, seri genelinde etkili bir performans sergiledi. Sırasıyla Kai’Sa, Tristana ve Caitlyn oynayan tecrübeli nişancı, maçların tamamında sağlam bir performans göstererek takımının en çok skor alan ismi oldu. Team Aurora cephesinde ise Güney Koreli ormancı Wisdom’ın performansı hayal kırıklığı yarattı. Özellikle Olaf oynadığı mücadelede sık sık Tresh kancalarına yakalanan ormancı, takımının mağlup olmasındaki etkenlerden biriydi.

Son maçta ormanda Camille ve destek rolünde Shen kompozisyonuyla Vadi’ye inen Team Aurora, Elwind’in Fiora’sına engel olamadı. Madness’ın Caitlyn ile 4/0/4 oynadığı mücadeleden 28 dakika sonunda galip ayrılan YouthCrew, Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 2018 Kış Mevsimi’ni 3. sırada tamamladı. YouthCrew bu sonuçla beraber Vietnam’da düzenlenecek Rift Rivals turnuvasında ülkemizi temsil edecek üç takımdan biri olmaya hak kazandı.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir