League of Legends

Team Dragon Knights marka değişikliğine gidiyor

Amerika LCS 2015 Bahar Sezonu’nda mücadele eden ve ligi sonuncu bitirip Yükselme Ligi’ne düşen Team Dragon Knights marka değişikliğine gidiyor. Takımın yeni adı ise Team Arena Online. Takım, isim hakkını Texas merkezli online turnuva organizatörü Arena Online’a satarken, League of Legends kadrosu hakkında da açıklamalar yapıldı.

Daha önce CLG’de de oynayan Seraph, Kez ve Ninja’nın takımda kalacağı kesin iken, nişancı rolündeki oyuncu Emperor’un takımda kalıp kalmayacağı garanti değil. Destek oyuncusu Smoothie’nin Team Liquid’e gideceği yönünde dedikodular da göz önüne alındığında, kadroda iki açık pozisyon bulunmakta.

Arena Online kurucusu Alan Hubbard’a göre “Arena Online dünyanın esporlara olan bakış açısını değiştirecek”. Organizasyonun ne gibi hamleler planladığı henüz belirgin değil, fakat yatırım yapmak için Team Dragon Knights’ı seçmesi hiç de yadırganacak bir durum değil.

Vize problemleri yüzünden ilk 5 haftayı yedek oyuncular ile oynayan TDK, Ninja ve Emperor’un takıma katılmasından sonra performansını ciddi bir şekilde arttırmıştı. Bu iki oyuncunun yetenekleri çok açık olsa da takımın birbirine uyumu ve iletişimi problem olarak ortaya çıkmış, ne yazık ki TDK, LCS’ten düşmekten kurtulamamıştı. Buna rağmen iyi bir sinerji örneği göstermeleri ve “yeniden doğdukları” haftalarda Dignitas, Cloud 9 ve Gravity gibi takımları eleyerek ciddi potansiyelleri olduğunu ortaya koyan takım, League of Legends severlerin takdirini kazanmıştı. Özellikle de Ninja’nın orta koridorda yaptığı 1v1 oyunlar, takımın seyir zevkini arttıran olaylardandı.

Team Arena Online resmen Yükselme Ligi’nde mücadele edecek. Takımın kadrosu hakkındaki detayları önümüzdeki haftalarda sitemizden takip edebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir