Kategoriler: League of LegendsLeague of Legends Haberleri

Team Liquid, Olleh’i kadrosuna kattı

NA LCS ekiplerinden Team Liquid, alt koridorda yıldız nişancısı Doublelift’in yanına Koreli destek oyuncusu Olleh’i transfer etti.

NA LCS’te Team Liquid transferlerinin ardı arkası kesilmiyor. İlk olarak Immortals’ın açıkta kalan oyuncuları Xmithie, Pobelter, Cody Sun ve Anda’yı bünyesine katan ekip, ardından önce üst koridora Impact, ardından da nişancı pozisyonuna Doublelift’i getirmişti. Daha sonra sahnede konuşulan Impact’in 1 milyon dolar maaş alacağı haberini sizlerle paylaşmıştık. Şimdi ise henüz gün noktalanmadan Liquid’den bir transfer bombası daha geldi. ESPN’in haberine göre geçtiğimiz sezon Immortals’ta boy gösteren Olleh ile TL arasında sözleşme imzalandı.

League of Legends kariyerine KT Rolster’ın akademi takımında başlayan Olleh, kısa bir süre Kore ekibi Midas forması giydi. Ardından Brezilyalı yöneticiler tarafından keşfedilen yıldız oyuncu, Pain Gaming’e transfer edildi. Brezilya macerasının ardından bir yıl Hong Kong Esports forması giyen Olleh, 2016 Aralık ayından bu yana Immortals’ın başarısı için ter döküyordu. Oldukça güçlü bir kadro kuran Team Liquid’in Doublelift’in yanına NA LCS tecrübesi olan başarılı bir destek oyuncusu alması oldukça yerinde bir hamle olarak ön plana çıkıyor.

Enes Altunbaş :espor yazarı, avukat