League of Legends

Team Liquid’in 2017 Yaz Mevsimi kadrosu belli oldu

flickr.com/lolesports

Yaptığı iddialı transferler sonrası 2017 Bahar Mevsimi’ni hayal kırıklığı ile tamamlayan Team Liquid, 2017 Yaz Mevsimi’ne de sezon başındaki kadrosu ile başlayacağını duyurdu. Buna göre Piglet nişancı rolüne geçerken Goldenglue ise orta koridora geri döndü.

NA LCS’in en çok konuşulan ekiplerinden olan Team Liquid, 2017 Bahar Mevsimi’ne Immortals’tan ReignOver’ı transfer ederek iddialı bir başlangıç yapmıştı. Takım ne yazık ki bir türlü istenen oyunu Vadi’ye yansıtamadı ve ligin alt sıralarına demir attı. Ekibin bu süreç zarfında birçok kadro değişikliği yaptığını da eklemek gerekiyor. Son maçlarda oynaması üzere Doublelift’i getiren takım, orta koridoruna Piglet’i çekmiş ve bu iki hamle ile ligde kalmayı başarmıştı. Takımın hayranları yeni sezon için radikal değişiklikler beklese de organizasyon kadroyu bir arada tutma kararı aldı.

Reddit’te bir açıklama yapan takım sahibi Liquid112, bu kararı almalarında yeni koç Cain’in büyük bir etkisi olduğunu belirtti. Mevsim boyunca eleştirilen Goldenglue ise bir süreliğine Kore’ye gitmiş ve tek başına antrenman yapmıştı. Goldenglue’ya inandığını belirten Liquid112, aynı zamanda bu mevsim kendisinin de daha aktif bir şekilde işleyişe dahil olacağını söyledi.

Piglet’in nişancı rolüne geçmesi zaten bekleniyordu. Destek rolündeki Matt’in değişeceği dedikoduları ortaya atılsa da bu hamlenin de gerçekleşmediğini ekleyelim. Takımın hali hazırdaki kadrosu şu şekilde:

  • Üst koridor: Lourlo
  • Orman: ReignOver
  • Orta koridor: Goldenglue
  • Nişancı: Piglet
  • Destek: Matt
Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir