League of Legends

Trix, Galakticos’a transfer oldu

Riot Games

Ormancısı Trick ile yollarını ayıran Galakticos, 1 haftalığına Trix ile anlaştı.

Sezon başından bu yana kötü gidişata bir türlü dur diyemeyen Galakticos geçtiğimiz gün ormancısı Trick’le yollarını ayırdığını duyurmuştu. Ülkemize büyük umutlarla gelen Trick bekleneni veremeyince takım kötü gidişata son verebilmek için böyle bir karar aldı. Sezon ortasında olunması ve çoğu takımın iyi oyuncuları kapmış olmasından dolayı ormancı rolüne kimin geleceği merakla beklenen Galakticos tarafından resmi açıklama geldi ve Trix 1 haftalığına takımın ormancısı oldu.

Sezon başlamadan profesyonel sahneye 1 mevsim ara veren Trix uzun süredir destek rolünde çalışmalarını sürdürüyordu. Önümüzdeki mevsime rol değişikiliği yaparak daha formda bir şekilde girmek isteyen oyuncunun hafta sonu oynanacak Galatasaray Espor ve Dark Passage mücadelelerinde nasıl bir performans göstereceği merakla bekleniyor. Takımın kısıtlı zamanda yeni bir ormancı bulamamış olması böyle bir hamlenin açıklaması olabilir. Trix’in performansına ve kişisel isteğine göre sezonun geri kalanında takımla birlikte kalabileceğini de unutmamak gerek.

HWA zamanlarında agresif oyunları ve zamanla edindiği tecrübesini Vadi’ye başarılı bir şekilde yansıtmayı başaran ismin uzun süredir orman rolünde oynamamış olması büyük bir handikap. Yine de eski ve tecrübeli bir ormancı olması onu eski performansına kolayca döndürebilir. Agresif oyun stiliyle takıma katabilecekleri çok fazla. Kısa bir antrenman süresi olan Galakticos’un hafta sonu nasıl bir oyun orataya koyacağını hep beraber göreceğiz.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir