League of Legends

Türk Hava Yolları, BAUSuperMassive’e sponsor oldu

Gelecek mevsim Şampiyonluk Ligi’nde mücadele edecek BAUSuperMassive, dünyanın önde gelen hava yolu şirketlerinden THY ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

Gün geçtikçe daha da büyüyen espor dünyası, ciddi sponsorluk anlaşmalarına sahne olmaya devam ediyor. Dünyanın önde gelen şirketleri, pastadan pay alabilmek adına sektöre takım kurmanın yanı sıra sponsorluk sözleşmeleri yaparak da girme yoluna gidiyor. Bu tarz büyük anlaşmaların bir örneği de yakın zamanda ülkemizde yaşandı. Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen hava yolu şirketlerinden Turkish Airlines, Şampiyonluk Ligi ekiplerinden BAUSuperMassive’in sponsoru oldu. SUP, aynı zamanda Tahincioğlu ile de sponsorluk anlaşması imzaladı.

Türk Hava Yolları ile yapılan anlaşma sonrası oyuncular sosyal medya hesaplarından şirket logosuyla fotoğraflar paylaştı.

Geçtiğimiz mevsim TBF’de yer alma başarısı gösteren ancak şampiyonluğu güçlü rakibi 1907 Fenerbahçe Espor’a kaptıran BAUSuperMassive, bu yıl aynı hüsranı yaşamak istemiyor. Sezon öncesi üç yerli oyuncusu fabFabulous, Stomaged ve Zeitnot ile sözleşme yenileme yoluna giden ekip, bu isimlerin yanına Koreli yıldızları takviye etti. Orta koridora NA LCS tecrübesi bulunan GBM’i getiren SUP, destek pozisyonu için ise LCK’den SnowFlower’ı transfer etti. Kaliteli oyunculardan oluşan bir kadroya sahip olan BAUSuperMassive, bu önemli sponsorluk anlaşmalarıyla her anlamda güçlü bir takım haline geldi diyebiliriz. Türk Hava Yolları ve Tahincioğlu ile yapılan anlaşmanın detayları ise şu an için belli değil.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.