League of Legends

Türkiye Yükselme Ligi’ne yeni takım geliyor

Türkiye’deki League of Legends’a olan ilgi git gide artarken, sahne de istikrarlı bir şekilde büyümeye devam ediyor. LCS tecrübeli oyuncuların Şampiyonluk Ligi’nde oynamalarından sonra ligimize yabancı oyuncular da gelmeye başlıyor. Son olarak, aldığımız bilgilere göre iki tanınmış Yunan oyuncunun da kadrosunda bulunduğu yeni bir Yükselme Ligi takımı kuruluyor: Red Flag eSports Club.

Takımın kadrosunda ilk göze çarpan isim WildPanda. Balkanların en iyi destek oyuncusu olarak gösterilen WildPanda, oldukça yetenekli bir oyuncu. Dünyaca ünlü Forg1ven gibi Batı’nın üstün nişancılarından biriyle beraber oynama fırsatı bulan WildPanda, bu özelliğiyle kadrodaki veteran statüsündeki tek oyuncu. Diğer Yunan oyuncu ise bir zamanlar ülkesinin en iyi orta koridoru olarak gösterilen Frost.

Takımdaki diğer isimler ise oldukça tanıdık. Ligimizde daha önce oynamış Mortaldance, takımın üst koridorunda mücadele edecekken, Dark Passage ve BPI Akademi forması giymiş Mean ise nişancı olarak takımda görev alacak. Mean, Holyphoenix cezalı olduğu zaman Dark Passage ile Vadi’de performans göstermişti. Takımın son oyuncusu ise NumberOne takımından da tanıdığımız Decagon Moon olacak. Tecrübeli ormancı uzun zamandır NumberOne’da mücadele ediyordu.

Yükselme Ligi’nin diğer oyuncular tarafından da dikkate değer bulunması ise, ülkemizdeki League of Legends ortamı için oldukça iyi bir haber. Büyümesini sürdüren sahneden umuyoruz ki daha üstün uluslararası başarılar görmeye başlarız. 5Mid ekibi olarak Red Flag eSports Club’a Yükselme Ligi’nde başarılar diliyoruz.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir