League of Legends

Ücretsiz kostümler için son fırsat: Zincirkıran Alistar, Riot Kızı Tristana ve Dehşet Şövalyesi Garen

Riot Games

Riot Games “sosyal promosyon” adı altında yürüttüğü ücretsiz kostüm kampanyasını sonlandırıyor.

Sosyal medya hesaplarını takip eden oyuncularına çeşitli ücretsiz kostümler veren Riot Games, artık bu uygulamayı devam ettirmeyeceğini duyurdu. Bu özel kostümleri almak için son tarih yaklaşırken acele etmekte fayda var.

Riot Games’in Facebook hesabını takip edenlere Riot Kızı Tristana, Youtube hesabını takip edenlere ise Zincirkıran Alistar kostümleri ücretsiz olarak verilmişti.  Ne yazık ki bu kostümler de tarihin tozlu sayfalarına gönderilecek ve hatıra kostümler olarak istenilen zamanda satın alınamayacaklar. Bir başka sosyal medya promosyonu olan Dehşet Şövalyesi Garen kostümü ise Twitter hesabını takip edenlere verilmişti. Her ne kadar bu kostüm de artık “ücretsiz” olarak verilmeyecek olsa da diğer iki kostümün aksine 975 RP karşılığında istenildiği zaman oyun içi mağazadan satın alınabilecek.

Oyuncular için iyi olan haber ise 1 Ağustos tarihine kadar Riot Games’in Destek Bölümü’ne bilet atan her oyuncunun bu kostümlere ücretsiz sahip olabileceği açıklaması oldu.

Bunu yapmak için oyuncuların öncelikle League Destek Sayfası‘na gitmesi ve sayfanın üst kısmında yer alan “Bilet Gönder” kısmına tıklaması gerekecek.  Daha sonrasında açılan sayfada “Hangi Konuda Yardıma İhtiyacın Var?” kısmında “Sınırlı Süreli Ücretsiz Promosyon Kostümler” seçeneğini seçmeleri, sonrasında aşağıda çıkan kutucuklardan hangi kostümü istiyorlarsa onları seçip bileti göndermeleri gerekecek.

İşlemleri tamamladıktan hemen sonra sistem işaretlediğiniz kostümleri otomatik olarak hesabınıza tanımlamış olacak. Eğer kostüm alacağınız şampiyon hesabınızda mevcut değil ise o da ücretsiz olarak kostümle birlikte hesabınıza eklenecek. Oyunun istemcisi açık ise kapatıp tekrar açmanız yeterli olacaktır.

Kısa bir dipnot olarak da Zincirkıran Alistar kostüm hediyesinin Türkiye sunucusunu kapsamadığını belirtmek isterim.

2 Yorum

2 Comments

  1. Muhammet

    30 Haziran 2018 at 12:27

    Bana gelmedi

  2. Talha

    29 Haziran 2018 at 12:04

    Zincirkıran Alistar bizim sunucuya verilmiyomus Sacmalik degil mi ?

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir