League of Legends

5Mid Özel: Un1tback Dark Passage’a transfer oldu

Geçtiğimiz mevsim profesyonel sahneye ara veren Un1tback, takıma yakın kaynaklardan aldığımız bilgiye göre Dark Passage’a transfer oldu. Tecrübeli destek oyuncusu en son 2015 Yaz Mevsimi’nde Team Turquality’de oynamıştı.

2016 Kış Mevsimi Finalleri’ndeki hayal kırıklığı yaratan performansından sonra kadro değişikliğine giden Dark Passage, destek oyuncusu olarak Un1tback’i transfer etti. Orman rolündeki Crystal ile yollarını ayıran takım, geçtiğimiz mevsim kadroda bulunan Arphan ile de yollarını ayırdığını duyurdu.

Dark Passage’ın yabancı kontenjanını saklamak için Un1tback ile anlaştığı da bir sır değil. Orman pozisyonuna yabancı oyuncu transfer etmek isteyen organizasyonun bu transferi gerçekleştirdiği de gelen bilgiler arasında. Bununla beraber Un1tback’in Dark Passage’daki performansı merakla bekleniyor.

2 yıl boyunca Team Turquality’de performans gösteren Un1tback, lige yeni yükselen ve yeniden yapılanma sürecinde olan Crew ile de görüşmüş, fakat taraflar anlaşamadığı için transfer gerçekleşmemişti. Bununla beraber organizasyon Un1tback’ten önce Hibiki ile ilgilendiği, fakat Beşiktaş’ın oyuncuyu bırakmamasından dolayı transferin gerçekleşmediği de gelen bilgiler arasında.

Thresh ve Alistar oyunları ile tanınan Un1tback’in Zeitnot ile nasıl bir sinerji geliştireceği de Dark Passage’ın 2016 Yaz Mevsimi’ndeki performansına doğrudan etki edecek gözüküyor. TT zamanlarında iyi bir performans göstermesine rağmen yedeğe alınan Un1tback’in de oynamadığı süre zarfında kendini nasıl geliştirdiği de oldukça önemli.

Takımın 206 Yaz Mevsimi kadrosu orman rolü dışında belirlenmiş durumda. Geçtiğimiz mevsimden üç oyuncu ile yoluna devam eden takımın Un1tback transferinden sonra kısa bir süre içerisinde ormancı transferini de açıklaması bekleniyor.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir