League of Legends

Urgot ve Evelynn’e güncelleme yolda

Riot Games resmi internet sitesinden yaptığı açıklama ile sıradaki güncellemelerin Urgot ve Evelynn’e getirileceğini duyurdu.

Artık çok nadir oynanan Evelynn ve oldukça gözden düşen Urgot’ta değişiklik yapmanın vakti gelmiş gibi gözüküyor. İnternet sitesinden duyuru yapan Riot Games, sırasıyla Urgot ve Evelynn’in yakın zamanda güncelleneceğini ifade etti. 2016 yılının ortasında “Mega Update” adında büyük bir güncelleme yapan ve orta koridor şampiyonları ile kabiliyetlerde önemli değişikliklere giden Riot, sonrasında suikastçı güncellemesi , ardından da Yorick, Warwick ve Galio güncellemelerini oyuna eklemişti. Son olarak da dün tank güncellemesini 7.9 yaması ile oyuna getiren şirket, Zac, Maokai ve Sejuani’de önemli değişikliklere gitmişti. Tüm bunların ardından sitesinde güncelleme takvimini yayınlayan Riot Games, sıradaki şampiyonların Urgot ve Evelynn olduğunu duyurdu.

Şampiyon istatistiklerinde tüm bölgelerde açık ara son sırada bulunan Urgot, bazı one trick pony’ler haricinde kimse tarafından tercih edilmiyor. Kısa saldırı mesafesi, mana probleminin yanında hasarı da eskisi gibi olmayan şampiyona artık bir güncellemenin geleceğine kesin gözüyle bakılıyordu. Öte yandan Urgot’un ardından güncelleme alacak Evelynn ise oyun başında öne geçtiğinde maçı taşıma potansiyeline sahip olsa da, artık eskisi gibi olmayan LoL’de mevcut yetenek setiyle kendine yer bulmakta zorlanır hale geldi. Şampiyonların güncelleme haberlerini ayrıntılar geldikçe yenilemeye ve sizinle paylaşmaya devam edeceğiz.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir